reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Na mdłości dziewczyny polecam taka miksture:

W słoiczku trzeba zrobić: Imbir na tarce całą cytrynę i miodu kilka łyżek ,to do lodówki na 24 i dodawać po 1-2 łyżki do wody albo herbaty

Jaką ilość imbiru dajesz? A i cytrynę wycisnąć czy pokroić w plasterki? Chyba zrobię sobie taką miksturę bo chociaż mdłości mam raczej sporadycznie to chyba też będzie podnosić odpowrność :)
 
Imbiru daje w zależności od ilości jaka robię, ale na jedną cytrynę (skrojona w plastry) daje 2-3cm imbiru. Miodu wedle uznania, zalać ciepłą (nie gorącą) woda i odczekać 24h [emoji4]
Jaką ilość imbiru dajesz? A i cytrynę wycisnąć czy pokroić w plasterki? Chyba zrobię sobie taką miksturę bo chociaż mdłości mam raczej sporadycznie to chyba też będzie podnosić odpowrność :)
 
Imbiru daje w zależności od ilości jaka robię, ale na jedną cytrynę (skrojona w plastry) daje 2-3cm imbiru. Miodu wedle uznania, zalać ciepłą (nie gorącą) woda i odczekać 24h [emoji4]
Byłam wczoraj u lekarza rodzinnego to mi pani doktor powiedziała że ciepłe napoje nasilają mdłości. Więc sobie herbatki dziewczyny pijcie na chłodno
 
U mnie z wyborem imienia to będzie problem bo nie mam takich które mi się podobają ani dla chlopca ani dziewczynki. Mąż powiedział że jak będzie syn to Robert, albo Marek, a jak córka to nie wie.
 
reklama
Do góry