reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@paulina1994
Specjalnie dla Ciebie sprawdziłam jakie mamy ceny w labolatorium Alab, z którym współpracujemy. Takie jak w diagnostyce, złotówka różnicy w ta lub we wte. Ale z tą kiłą to ktoś Ci źle podał bo masz zaznaczony test przesiewowy, na który wynik czeka się 1 dzień i koszt to 10 zł. Nie 95 zl! [emoji33]
Tak myślałam :) no czyli od 360 zł jak odejmiemy 80 zł to by się zgadzało ;) u mnie w szpitalu ceny trochę niższe niż w Diagnostyce ale pewnie też koło 260 zł muszę liczyć ;)
 
reklama
Jak o imieninach mowa jak myślałam w tamtej ciąży że będzie chłopak to od początku Antek teraz już chyba nie dałabym tak na imię, ale dla dziewczynki będzie Iga :) jeszcze męża o zdanie nie pytałam, ale słyszy czasami jak mówię do brzucha Igusia i nie protestuje także tego :p a dla chłopca brak pomysłu ;) ale liczę na dziewczynę nie wiem czemu totalnie nie wiem :p jak będzie chłopak to też super oczywiście ważne żeby zdrowe było, ale jakoś tak myślę, że będzie dziewczynka :p a może przez to, że się nasłuchałam że seks przed owu na dziewczynę, kalendarz chiński wskazuje dziewczynę i podobno jakaś brzydka się zrobiłam ;p
 
U nas imię dla starszego - Tobiasz wybrałam sobie na długo nawet przed poznaniem mojego męża. Początkowo miał być Mikołajem, bo oboje mamy z mężem imiona na „M”, ale pomimo, że na początku się zgodziłam, to męczył mnie temat Tobiasza i w końcu M. się zgodził ;)
Dla drugiego syna wybierał imię moj mąż - skoro jeden maluch jest na „T” to i drugi musiał. A że padło na Tomasza to tak zostało.
Nr 3 nie miało nigdy być. Potem pojawiło się imię Tosia. Ale Antonina do mnie nie przemawia. Musiałam dojrzeć do tej decyzji. Ja bardzo chciałam Tolę. Od razu na „T” [emoji173]️ gdyby okazało się, że to dziewczynka, to miałabym niezłą zagwozdkę które z imion wybrać [emoji23]
 
Ja mam w domu Amelię i Laurę. Jeśli będzie trzecia dziewczynka to będzie miała na imię Klara.
Jeśli będzie chłopiec, to z chłopcem mamy duży problem.. Narazie jest bezimienny. Mój mąż na niektóre moje propozycje marudzi, że mu się źle kojarzą. Stanęło na tym, że jak już będzie wiadomo, że to faktycznie chłopak to wtedy będziemy myśleć intensywniej.
 
Ja mam w domu Amelię i Laurę. Jeśli będzie trzecia dziewczynka to będzie miała na imię Klara.
Jeśli będzie chłopiec, to z chłopcem mamy duży problem.. Narazie jest bezimienny. Mój mąż na niektóre moje propozycje marudzi, że mu się źle kojarzą. Stanęło na tym, że jak już będzie wiadomo, że to faktycznie chłopak to wtedy będziemy myśleć intensywniej.

Amelka śliczne imię [emoji173]️
U mnie z chłopcem też tak teraz było. Dopóki moja mama nie powiedziała - Teodor. Przyjęło się [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny!
Jestem w ósmym tygodniu ciąży, powiedzcie mi proszę czy Was też męczą mdłości? Mało tego, pojawiają się tylko wieczorami! Codziennie. Powiem szczerze mam dość, rano i w ciągu dnia czuję się swietnie, wieczorem jest totalny brak sił.
 
Do góry