reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Weź wszystko co masz ale chyba będziesz musiała niestety zrobić.




Nie trzeba powtarzać w zależności od wyniku, jeśli wszystko było ujemne to wszystko trzeba powtarzać, jeśli się przechodziło to już nie. Ja różyczki nie robię bo byłam szczepiona i mi to zalicza. Generalnie wzięłam kartę ciąży i sobie spisał co potrzebne [emoji3526]



Też tak mam i tak będę robić :)



Mi tłumaczył że muszą być 2 pobrania, 2 różne osoby, jakiś odstęp czasu. Powiedział też że jeśli mam, diagnostyki z zeszłego roku to może zrobią teraz drugie i dopisza coś na tej kartce, nie pamiętam czy chodziło o wynik potwierdzony czy coś takiego, niestety to badanie samo dla nich ewentualnie kosztuje ponad 70 zł w diagnostyce [emoji17]
dzieki, zobacze co mam w wynikach
 
Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8]

A powiedzcie mi, czy jeśli ja mam książeczkę honorowego dawcy krwi i tam mam grupę wpisana to muszę robić to badanie? Na wizycie mówił mi żebym przyniosła papierek z pierwszej ciąży, ale nie mogę znaleźć tej książeczki. I teraz ciekawa jestem czy będzie na kazał robić badanie [emoji848]

Musisz mieć oryginalny papierek z labo o grupie krwi. Z tego co się orientuję.
 
Właśnie miałam dokładnie to samo, przed plamieniem. Może to rzeczywiście tylko jakieś mikropęknięcie, nic groźnego. Okaże się na wizycie.
 
A powiedzcie mi jeszcze odnosnie oznaczenia grupy krwi. Od zawsze mialam jeden papierek, wszedzie wazny z moja grupa, a na wizycie lekarz mi cos mowil, ze teraz weszly zmiany i nalezy od nowa zrobic. Niby wypytalam o co chodzi, ale jednak nie wiem.
Mi dr w poprzedniej ciazy mowila ze musi być grupa krwi z dwoma pieczatkami opisana. I teraz przy tej ciąży dalej ten papierek mam ważny
 
Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8]

A powiedzcie mi, czy jeśli ja mam książeczkę honorowego dawcy krwi i tam mam grupę wpisana to muszę robić to badanie? Na wizycie mówił mi żebym przyniosła papierek z pierwszej ciąży, ale nie mogę znaleźć tej książeczki. I teraz ciekawa jestem czy będzie na kazał robić badanie [emoji848]
Książeczka nic nie da. Musza być dwa podpisy na zaświadczeniu o grupie krwi- tak jest u nas u ginekologa
 
reklama
Do góry