reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dzień dobry
Właśnie dostałam krwawienia więc żegnam się z Wami.
Życzę każdej z Was zdrowej i nudnej ciąży ❤️

Kasia
 
reklama
Dziewczyny, czy widać u Was już brzuszek? U mnie minimalnie widac jakbym miala wzdęcia i sie porządnie fasoli najadla, bez względu na porę dnia! W pierwszej ciąży to dlugo nie bylo po mnie widać że spodziewam sie dziecka! A teraz to ewidentnie widac ze mieśnie brzucha to flaki, niećwiczone z żadną Chodakowską. Ciekawe jak to szybko teraz będzie rosło. Przy świątecznym stole na pewno szybko rodzina się zorientuje ;)
 
Dziewczyny, czy widać u Was już brzuszek? U mnie minimalnie widac jakbym miala wzdęcia i sie porządnie fasoli najadla, bez względu na porę dnia! W pierwszej ciąży to dlugo nie bylo po mnie widać że spodziewam sie dziecka! A teraz to ewidentnie widac ze mieśnie brzucha to flaki, niećwiczone z żadną Chodakowską. Ciekawe jak to szybko teraz będzie rosło. Przy świątecznym stole na pewno szybko rodzina się zorientuje ;)
A ktory tydzień u ciebie już jest
 
U mnie nic nie widać narazie bez zmian tylko co najwyżej po cyckach można poznać bo się duże zrobiły ale brzuch nic a nic :) i u mnie 6 tydzień 2 dzień wg aplikacji hi mommy ;)
 
reklama
Dziewczyny, czy widać u Was już brzuszek? U mnie minimalnie widac jakbym miala wzdęcia i sie porządnie fasoli najadla, bez względu na porę dnia! W pierwszej ciąży to dlugo nie bylo po mnie widać że spodziewam sie dziecka! A teraz to ewidentnie widac ze mieśnie brzucha to flaki, niećwiczone z żadną Chodakowską. Ciekawe jak to szybko teraz będzie rosło. Przy świątecznym stole na pewno szybko rodzina się zorientuje ;)
Ja mam wrażenie, że też mi trochę przybyło.
 
Do góry