reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja dziś miałam tak ciężki dzień i tak zostałam przewalcowana przez pacjentów, ze juz pod koniec zmiany to myslalam ze się rozpłaczę :(
Staram sie zawsze być mila, pogodna, a przede wszystkim być profesjonalistką, ale i tak pacjent potrafi nastraszyc że skargę na mnie napisze. Bo tak, dla zasady, bo ma zly dzien i dużo wolnego czasu i chce naprzykrzyć innym życie. Ehhhh..
hhehe doskonale Cię rozumiem :) ja też mam do czynienia z pacjentami tylko ja nie jestem taka zawsze miła, jak mnie jakiś zdenerwuje .. to się robi nieprzyjemnie ;) nie dam sobie wciskać kitu, i dawać się nastraszyć. Jak ktoś jest dla mnie miły to i ja jestem ale ostatnio ludzie są tak bezczelni, chamscy, uważający że wszystko im się należy, że ja nie potrafię być miła dla takich osób i nie będę.
 
reklama
Witajcie kobietki!!! :tak: widzę że trochę przybyło nowych sierpniowek :laugh2: Gratuluję nowym przyszłym mamom i witam na watku:biggrin2: ja we wtorek znów na monitoring trzymajcie kciuki oby wszystko było w końcu ok i mam nadzieję że około 18. 12 ujrze pęcherzyki
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Witam[emoji3526]
To i ja dołączę nieśmiało, test robiony dwa dni temu, u lekarza jeszcze nie byłam. Termin według kalkulatora 8 sierpień.
Mam już synka który ma 26 miesięcy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zagoszczę na dłużej [emoji846]
 
reklama
To napisze coś o sobie :) mam na imię Kasia, mam już jedna córeczkę pięcioletnia. Jestem po poronieniu, teraz jestem już zabezpieczona duphastonem, wiec mam nadzieje ze będzie Ok. Termin z om niby 14 sierpnia, ostatnia @ 7 listopada, tylko ze cykle mam różne 29-31 dni. Wiec pewnie 15-16 sierpnia lekarz wyliczy. Dziś beta 53,8 czyli wzrosła dziewięciokrotniePozdrawiam :)
 
Do góry