reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Część dziewczyny. Ja po wizycie środowej z 1,5 godziny "obsuwy", bez USG. Na koniec lekarka prawie, że wypychała mnie za drzwi. Ani się o coś zapytać, ani nic dowiedzieć. Masakra. Plus taki, że wszystko książkowo i że dostalam skierowanie na USG w 8 tyg. I teraz pochwalę się naszą piękną fasolką [emoji7]Zobacz załącznik 932691
No wlasnie Ty mi zniknelas i martwilam sie o Cb. Fajnie, ze z dzidzi wszystko ok :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się cały weekend a to dlatego, że robili mojej kuzynce w sobotę cesarkę. Mały żyje, leży w inkubatorze ale strasznie puchnie. Nie potrafią znaleźć przyczyny ale wierze, że z tego wyjdzie. :):) Jeszcze na domiar złego wyjęli dziecko i lekarz powiedział, że ma zespół Downa. Okazało się jednak, że tylko tak wyglądał bo był spuchnięty i lekarze wiedzieli o tym już po godzinie a moja kuzynka dowiedziała się dopiero wieczorem. Witam wszystkie nowe dziewczyny, super, że jest nas coraz więcej. :p

Ja tak miałam. Krwawiłam i byłam w szpitalu. Dowiedzialam się od lekarzy, że tak się czasem zdarza. Dostałam luteinę, którą przyjmuje cały czas. Z dzidziusiem wszystko dobrze. ;);)

Trzymam kciuki za Maluszka :)

Ja jutro wizyta, prenatalne 31.01.
Ja nadal raz żyję, później umieram. Ale powiem Wam, że dla tego małe szkraba jestem w stanie wycierpieć wszystko. :o
 
Ja tak miałam. Krwawiłam i byłam w szpitalu. Dowiedzialam się od lekarzy, że tak się czasem zdarza. Dostałam luteinę, którą przyjmuje cały czas. Z dzidziusiem wszystko dobrze. ;);)[/QUOTE]

Też mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Chociaż jak trochę się poruszam to brzuch już zaczyna boleć..
Dzisiaj idę do lekarza i liczę na dobre wiadomości ☺
 
Dziewczyny, nie zapytałam na wizycie ginekologa i się zastanawiam czy mogę współżyć, miałam na wizycie tego małego krwiaka i jednorazowe plamienie, on sam nic nie mówił a ja nie zapytałam i trochę się boje czy mogę czy nie mogę...
Ja majac krwiaka, mialam tez zakaz wspolzycia. Później mozna juz bylo jak sie wchlonal.
 
Dzisiaj wizyta o 16. Osiwieje do tej godziny [emoji85] dobrze, że jestem w pracy to szybciej zleci.

Miłego dnia [emoji4]
Skad ja to znam [emoji23]
Caly dzien sie kreci wtedy w okol wizyty, sama mialam i man dopiero w godzinach wieczornych, bo moj lekarz przyjmuje od 18. Raz bylam na 7 rano, komfort psychiczny jakich malo :)
I oczywiście kcouki trzymam za Ciebie jak i za inne dziewczyny z wizytami.
Ja dzis mam z moim najmlodszym szczepienie i ostatnie usg bioderek. Tez taki dzien rozwalony troche, bo wszystko o zupełnie innych porach dnia.
 
Witam z rana, choć widzę, że niektóre z Was to ranne ptaszki.. Ja wstałam dzisiaj później, bo mam wolne [emoji39] Zresztą u mnie jeszcze wszyscy śpią.. Dziewczyny mają ferie, więc korzystają.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Agazgaga koniecznie dawaj znać jak sytuacja z maluszkiem. Ciągle myślę o nich.
Lux to imprezkę miałyśmy tego samego dnia, tylko, że moja to już panna, więc nie marudzila. [emoji6]
 
reklama
U mnie chyba znowu zaczyna się bezsennośc :/:/ zasnęłam po 1 a dziś trzeba było wstać przed 8 to jakiś koszmar dla mnie :(:( wczoraj też nie mogłam spać :/ mam jak na początku ciąży ajjj
 
Do góry