reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mnie dziś też takie zamulenie i mdłości wzięły, że już byłam w blokach startowych do wc. Ale przeszło po kilkunastu głębszych oddechach. Drugi trymestrze przybywaj!
 
Witajcie mamuśki!
Ale mamy nowych sierpniówek, super! Już teraz nie ogarnę na pewno wszystkich imion. [emoji57]

Genadia ja też mam prenatalne 30.01, a terminowo jesteśmy podobne, bo z usg u mnie wychodzi 10.08. Także myślę, że to dobry czas będzie i nie będzie za późno.

Ja wczoraj miałam bardzo intensywny dzień, imprezkę urodzinową Laury. Zjechała się cała rodzina. Moja Gwiazdka skończyła w piątek 7 lat. [emoji171]

Gratuluję już tak dużych dzieciaczków. Jeny to chyba moja fasolka też jest już podobnej wielkości? Niesamowite!

Dzisiaj robię gulasz, ciekawe jak mi pójdzie smażenie mięsa [emoji33] do niedawna mąż smażył, bo mnie zbierało na wymioty. Nie ma go w domu, więc raczej wyjścia nie mam.

Ale jest coraz lepiej, to znak, że kończę I trymestr. Bez większych mdłości, nawet słodkie już mnie tak nie odrzuca. Wczoraj zjadłam torta i nawet było nieźle. [emoji16]
 
Jestem obecnie w 10t5d ciąży i moja aplikacja wyliczyła, że do porodu zostało 205 dni hehe [emoji39].
Poza tym zakończył się właśnie okres zarodkowy i dziecko staje się płodem. Ale co mnie najbardziej rozczuliło to to, że fasolka ziewa, ssie i połyka. [emoji171][emoji7]
 
Witam nowe mamy :)
@Kattrina prenatalne najlepiej robić 12+ . Tak mówi mój lekarz diagnozował chora ciąże i ufam mu bezgranicznie. Teraz jestem zapisana na 12+3

U nas dziś M rządzi w kuchni . Rosołek , ziemniaki i kotlet ( jakoś mnie tak naszło na typowo Pl obiad ) zobaczymy czy tylko oczy widziały cZy jednak zjem ze smakiem
Wczoraj wieczorem na moja prośbę robił kluski [emoji5] nie weszły [emoji23]
 
Witam nowe mamy :)
@Kattrina prenatalne najlepiej robić 12+ . Tak mówi mój lekarz diagnozował chora ciąże i ufam mu bezgranicznie. Teraz jestem zapisana na 12+3

U nas dziś M rządzi w kuchni . Rosołek , ziemniaki i kotlet ( jakoś mnie tak naszło na typowo Pl obiad ) zobaczymy czy tylko oczy widziały cZy jednak zjem ze smakiem
Wczoraj wieczorem na moja prośbę robił kluski [emoji5] nie weszły [emoji23]
To u mnie dobrze wychodzi. 29.01 jadę na test pappa, a 30.01 mam usg i to będzie 12+6 i 13tc. A że fasolka według usg młodsza o 4 dni to idealnie.
 
Ja czekam do piątkowej wizyty i czy potwierdzi się, że dzidzia jest o tydzień młodsza. Bo widzę wielkie oblężenie w klinice u doktorki z certyfikatem. Badanie byłoby też 12+3 lub nawet 12+5 - zobaczymy jak będzie w pt z wolnymi terminami [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Cześć Wam,
ja dziś po obudzeniu zostałam zaskoczona wkladką koloru brąz. Przerazilam się, ale teraz nie widzę już żadnego plamienia. Te plamienia doprowadzą mnie do rozstroju nerwowego.
Pytanie do doświadczonych mam - czy takie rzeczy zdarzają się tylko w 1 trymestrze czy przez całą ciąże mogą grać na nerwach?
Ja mialam praktycznie w kazdej ciazy plamienia brazowe. Tez sie bardzo balam, zawsze konsultowalam z lekarzem i okazywalo sie to zupelnie niegrozne. Raz mialam tylko epizod wielkiego krwawienia, ale to byl krwiak. Ponoc brazowe plamienia sie zdarzaja, ale jak sie powtorzy, to moze zadzwon do lekarza? Czasami to naprawde nic zlego, ale lepiej na zimne dmuchac i zapytac o kilka razy za duzo :)
 
Do góry