reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja czekam do piątkowej wizyty i czy potwierdzi się, że dzidzia jest o tydzień młodsza. Bo widzę wielkie oblężenie w klinice u doktorki z certyfikatem. Badanie byłoby też 12+3 lub nawet 12+5 - zobaczymy jak będzie w pt z wolnymi terminami [emoji23][emoji23][emoji23]

No ja się dostałam do tego dr. Chociaż miejsc nie było i byłam już umówiona i inne miejsce. Ale się udało ... I tak bardzo się ucieszyłam ze aż mi lżej. Chłop jest niesamowity .... po tej wizycie będę na pewno dużo spokojniejsza. Ja jutro zadzwonię i umówię się do mojego gin na Środę bądź piątek właśnie.
 
reklama
Cześć Wam,
ja dziś po obudzeniu zostałam zaskoczona wkladką koloru brąz. Przerazilam się, ale teraz nie widzę już żadnego plamienia. Te plamienia doprowadzą mnie do rozstroju nerwowego.
Pytanie do doświadczonych mam - czy takie rzeczy zdarzają się tylko w 1 trymestrze czy przez całą ciąże mogą grać na nerwach?
Ja ostatnio miałam takie plamienie ale mam krwiaka i lekarz mówi że dopóki się nie wchłonie może się opróżniać ale na tamtej jednorazowej akcji się skończyło, a ty masz jakiegoś krwiaka czy nic gin nie widział ? Raczej pierwszy trymestr głównie jest taki obciążony plamieniami itd
 
Ja dzis mam jakis dziwny dzien... od rana mialam super humor, a pozniej tzn z 20 min temu jakis koszmar. Mialam ochote plakac, krzyczec, obrazac sie. I jak na zlosc wszystko sprzyjalo takiemu humorowi. A bo rajtop do sukienki nie mialam, bo dzieciaki syf w pokoju mialy taki ze wejsc sie nie dalo i na koniec rozbilam moje ukochane perfumy [emoji24] dobrze ze do wanny wpadly, bo splukalam dosc dobrze je, a tak to zapach na plytkach pewnie by sobie siedzial wiekami. Piekne sa, ale w nadmiarze nie polecam.
 
Ja miałam sen, że moj M. mnie zdradzał z jakas Żaneta [emoji23][emoji23][emoji23] od razu po przebudzeniu pytałam, czy zna jakas taka panią o tym imieniu [emoji23]
 
Hej, dziewczyny. U mnie weekendowo, samopoczucie o dziwo dobre. Mdlosci jakby mniejsze, wymioty hmm wczoraj ich nie bylo wogole i dzis tez jeszzce nie.

Ja prenatalne mam 31.01.

Witam nowe dziewczyny i gratulacje :)

Wizyte nastepna bede miec po prenatalnych jakos na poczatku lutego.

Tak sie zastanawiam czy nie za pozno. Tzn nie wiem czy dam rade 3 tyg wytrzymac bez sprawdzenia czy z fasolka wszytsko ok. Ehhh.
 
Dziewczyny pomoc!!! Czym pokonać mega wzdęcie, bo czuję się, jakbym zaraz miałam wybuchnąć ...? Nie chcę brać żadnych leków, nawet tych ziołowy, także może znacie jakieś domowe sposoby...
Ps. Herbat ziołowych nie przełknę, cofa zaraz :/
 
Dziewczyny pomoc!!! Czym pokonać mega wzdęcie, bo czuję się, jakbym zaraz miałam wybuchnąć ...? Nie chcę brać żadnych leków, nawet tych ziołowy, także może znacie jakieś domowe sposoby...
Ps. Herbat ziołowych nie przełknę, cofa zaraz :/
Ja jedyne co moge ci polecic to herbate z kopru wloskiego. Mi zawsze pomaga. A w ciazy mozna espunisan. Z takich domowych sposobow to chyba wlasnie te herbatki.
 
reklama
Prenatalne 25.01 w 12+3.
Od samego początku ciąży siedzę na zwolnieniu lekarskim, krwiak w 6tc i 3 dni w szpitalu, kolejne opróżnianie się krwiaka w 8tc, na usg widać że się wchłonął, jednak doszło do odklejania się kosmówki. :no:
Co chwilka coś się dzieje. Do pracy nie będzie mi dane wrócić do końca ciąży, ginekolog poinformowała mnie o tym na samym początku.
Nie wiem czy teraz mam plamienia, czy co to jest? Śluz żółty, ciągnący się. Od początku był biały, a teraz od paru dni zauważyłam pojawienie się tego żółtego. To moja pierwsza ciąża, nie wiem czego mam się spodziewać ani za bardzo co mam robić. Wizyta u ginekologa 18.01. Nie wiem jak wytrzymam do piątku. :o

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i miłego wieczorku. :)
 
Do góry