reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny!
Marzycielka witaj, fajnie, że zdecydowalas zawitać do nas na stałe.

U mnie rewelacja, od dwóch dni zero mdłości. I nawet dzisiaj w sklepie ptyś się do mnie uśmiechnął i wyobraźcie sobie, że go zjadłam. To przełom, bo od początku ciąży zero słodyczy w ustach.

Karmienie piersią to moje marzenie. Niespełnione, bo w przypadku dziewczyn to raczej była walka o każdą kroplę a nie karmienie.. Ja miałam ogólnie problem z przystawianiem do piersi, nie mogły chwycić brodawek, kapturki na niewiele się zdały.
 
Dziewczyny boje się reakcji w pracy i mówię całkiem serio mega mnie to stresuje i nie wiem czy powiedzieć najpierw czy wziąć L4 boje się, że bardzo negatywnie to przyjmą że pracuje krótko już w 3 msc ciąży że ktoś mi powie że zrobiłam tak celowo itd eh
Hej, nie zamartwiaj się na zapas. Nawet jeśli ktoś pomyśli, że specjalnie się zatrudnilas i zaszłas to co z tego? Ludzie zawsze mają swoje wyobrażenia i tego nie przeskoczysz. Ciesz się ze swojego stanu. Może być zresztą tak, że wszyscy ci będą gratulować, a ty tu spędzasz niepotrzebnie czas na martwienie się. Może nie mając teraz pracy, nie martwiłabyś się tym co ludzie powiedzą, ale na pewno już kwestią finansów tak, więc sama wiesz która sytuacja jest lepsza :) Głowa do góry.
 
Cześć dziewczynki. Jak super czytać, że dzidziusie rosną i maja się dobrze! A My mamusie, no cóż trzeba przetrwać I trymestr bo II trymestr to podobno miesiąc miodowy ciąży :) ja dzisiaj po wizycie u diabetologa ledwo dojechałam do domu, tak mi się spać chciało. Zaparkowałam w łóżku i dopiero przed chwilą wstałam. U mnie nadal problem z cukrem na czczo, doszłam do 16jednostek insuliny i na razie bez efektu. Dieta i czekam na poprawę pogody by ruszyć na spacery bo na wadze już plus 3. Jakieś ćwiczenia w domu polecacie?
 
Zdecydowanie lepiej powiedzieć pierw.
Ja tez krótko pracuje . Ale uwielbiam swoją prace , uwielbiam swojego szefa. A pracuje sama wiec moje odejście zmieni całkowicie firmę . wiem ze dla szefa to ogromny problem , ale pogratulował . Na więcej nie mam wpływu ....


Trzymam kciuki za wszystkie wizyty , dawajcie znać.
Ja dzisiaj zostałam w domu, bo mija pierworodna coś pokasłuje ( niezadowolona bo dziś maja bal w przedszkolu ) . Wiec czeka nas wizyta u pediatry leki i pewnie opieka
A ile pracujesz w tej firmie ? Ja chciałam powiedzieć po tej najbliższej wizycie a po kolejnej wziąć zwolnienie
 
reklama
Ja powiedziałam w pracy po pierwszej wizycie na której był pęcherzyk. Nie ma co tego ukrywać. Kiedyś się dowiedzą a im szybciej, tym lepiej moim zdaniem. Paulina, nie bój się tylko po prostu powiedz. Ewentualne Plotki olej!

@Majaaa też zaczynam szukać fajnych ćwiczeń w domu, więc jak na coś wpadniesz, podrzuć!
Może jeszcze jakąś dziewczynę zainspirujemy ;)
 
Do góry