reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@martoosia04 współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
@Luxuorius też robię frytki, zrobiłaś mi smaka!
@Dziobo mam tak samo, normalnie usypiam, oczy mi się zamykają nawet jak siedzę z dzieckiem, które po mnie łazi, masakra, mam nadzieję że w II trymestrze będzie lepiej.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Umówiłam się na pon do lekarza jednak. Strasznie źle znoszę psychicznie ta ciążę.... zamiast się cieszyć to ja się ciągle martwię. Najlepiej to bym płakała ciągle z tego stresy!
Gratuluję udanych wizyt
 
Koleżanko z toxo ( przepraszam ale nie pamietam nicku) jak ci tam? Lepuej sie cos czujesz?

Kochana mnie wołasz ? [emoji4] bo wiem ze nie tylko ja z toxo [emoji4] odpisze ogólnie .....


Wróciłam właśnie od lekarza chorób zakaźnych i moje 4 futra wcale mnie niczym nie zaraziły ( to tak pół żartem bo w ogóle ich nie obwiniałam [emoji4] ) [emoji1377] mam odstawić leki ! Nie mam toxo .
Zobacz załącznik 931943
 
Dziewczyny! Moja kuzynka leży w klinice bo dziecko ma wodę w płucach (jest teraz w 8 miesiącu) i dzisiaj dostała wszystkie wyniki. Poród będą wywoływać a dziecko będzie żyło tylko 20 dni... Nie mogę sobie tego wyobrazić. Przecież to może spotkać każdego. A cały czas było wszystko okej :(:(:(
 
Dzięki za foto. Powiedz daje to rade?? Pomaga ci?? Bo ja z dnia na dzień jestem coraz słabsza i coraz gorzej się czuje [emoji852]
Powiem Ci tak, opaski noszę non stop, zdejmuję je tylko na czas kąpieli. Mnie one życie uratowały. Podejrzewam, że inaczej bym z domu nie wyszła. Nie mówiąc już o pracy, a moja nie należy do biurowych. Także ja polecam z czystym sumieniem.
 
Kochana mnie wołasz ? [emoji4] bo wiem ze nie tylko ja z toxo [emoji4] odpisze ogólnie .....


Wróciłam właśnie od lekarza chorób zakaźnych i moje 4 futra wcale mnie niczym nie zaraziły ( to tak pół żartem bo w ogóle ich nie obwiniałam [emoji4] ) [emoji1377] mam odstawić leki ! Nie mam toxo .
Zobacz załącznik 931943
To jak to się stało? Błędny wynik? Ktoś się pomylił?
 
Kochana mnie wołasz ? [emoji4] bo wiem ze nie tylko ja z toxo [emoji4] odpisze ogólnie .....


Wróciłam właśnie od lekarza chorób zakaźnych i moje 4 futra wcale mnie niczym nie zaraziły ( to tak pół żartem bo w ogóle ich nie obwiniałam [emoji4] ) [emoji1377] mam odstawić leki ! Nie mam toxo .
Zobacz załącznik 931943
O ciebie mi chodzilo:)
No to super wiesci . Tylko jak moglo dojsc do takiej pomyłki, ze az antybiotyk lykalas?
 
Dziewczyny! Moja kuzynka leży w klinice bo dziecko ma wodę w płucach (jest teraz w 8 miesiącu) i dzisiaj dostała wszystkie wyniki. Poród będą wywoływać a dziecko będzie żyło tylko 20 dni... Nie mogę sobie tego wyobrazić. Przecież to może spotkać każdego. A cały czas było wszystko okej :(:(:(
A skad ta woda w plucach sie wziela? :(
 
reklama
Do góry