reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja zdycham, hormony buzuja, mdli mnie nadal, coraz silniej, slaba jestem...
Lux... czuje sie identycznie. Mam poprosti dosc. Oczywiscie w ciagu dnia mam pozytywne i dobre momenty, jak np ten wlasnie teraz, zjadlam kanapke z nutella ( po ktora wczoraj specjalnie wyslalam meza do sklepu) , ale juz zaczyna mi rosnac gula:( czasami powstrzymuje te wymioty, ale nie wiem czy to dobrze czy zle. ) glowa mnie bolala 3 dni . Dzis troche lepjej. Ale chyba zatrzymujr wode, bo mam tak ciezko w stopach.
 
reklama
Na te momenty najbardziej czekałam w tej ciąży [emoji7][emoji7][emoji7]:
1. Zobaczyć pierwszy raz serduszko mojego Maleństwa
2. Mojego ciążowego brzuszka (chociaż wiem, że później będzie udręka)
2. Poczuć pierwsze ruchy Dzidzi
3. Poznać płeć dziecka ( ale nastawiam się, że na 100% to będzie wiadomo po urodzeniu)
4. Moment kiedy pierwszy raz przytulę moje Maleństwo

1 punkt mam nadzieję odhacze jutro na wizycie.
Trzymajcie kciuki [emoji846]

A wy dziewczyny, czego nie możecie się doczekać?
 
Na te momenty najbardziej czekałam w tej ciąży [emoji7][emoji7][emoji7]:
1. Zobaczyć pierwszy raz serduszko mojego Maleństwa
2. Mojego ciążowego brzuszka (chociaż wiem, że później będzie udręka)
2. Poczuć pierwsze ruchy Dzidzi
3. Poznać płeć dziecka ( ale nastawiam się, że na 100% to będzie wiadomo po urodzeniu)
4. Moment kiedy pierwszy raz przytulę moje Maleństwo

1 punkt mam nadzieję odhacze jutro na wizycie.
Trzymajcie kciuki [emoji846]

A wy dziewczyny, czego nie możecie się doczekać?

Ja podobnie jak ty, nie mogę doczekać się serduszka naszej kropki małej. Potem chyba na kolejnym miejscu jest płeć. I ruchy.
 
Poza tym mam do Was pytanie.
Barwa mojego stolca jest bardzo ciemna (prawie czarna). Zastanawiam się, czy któraś z Was też tak ma? Dodam że teraz wypróżniam się regularnie i nie mam zaparć.

aneczka2405
Nie powiem Ci jaka mam barwę stolca, bo w sumie dawno go nie widziałam [emoji39]
Masakra, brzuch mam tak jak w 6ms
 
@Genadia ja też się zastanawiam nad obecnością męża kurcze sama nie wiem czy chce czy nie chce i już nie chodzi o to, że będzie później miał obrzydzenie czy cokolwiek innego, ale boje się że będzie stresował się bardziej niż Ja i w ogóle nie urodzę :p
 
Ja nadaje z pracy. Nawet nienajgorzej się wstawało rano o tej 4. Jeszcze dwa takie dni przede mną. Dobrze, że jeszcze 2h i do domu [emoji173]️ masakra jak już bym wskoczyła pod kołderkę. Coraz bardziej boli mnie gardło, z nosa leci i takie ogólne uczucie przeziębienia.
Marta weź L4 od rodzinnej nie bądź głupia bo będzie coś poważniejszego i problem tylko
 
Na te momenty najbardziej czekałam w tej ciąży [emoji7][emoji7][emoji7]:
1. Zobaczyć pierwszy raz serduszko mojego Maleństwa
2. Mojego ciążowego brzuszka (chociaż wiem, że później będzie udręka)
2. Poczuć pierwsze ruchy Dzidzi
3. Poznać płeć dziecka ( ale nastawiam się, że na 100% to będzie wiadomo po urodzeniu)
4. Moment kiedy pierwszy raz przytulę moje Maleństwo

1 punkt mam nadzieję odhacze jutro na wizycie.
Trzymajcie kciuki [emoji846]

A wy dziewczyny, czego nie możecie się doczekać?
Ja już serduszko widziałam dwa razy. Teraz czekam aż usłyszę. :D No i już bardzo chciałabym wiedzieć czy to chłopiec, czy dziewczynka. Po cichu liczę na dziewczynkę ;)
 
Ja dopiero wróciłam z pracy, bo dzisiaj miałam jeszcze Radę. Padam.
Zrobiłam sobie kisiel gorący kubek. Odpoczywam pod kocykiem.
Mój stolec był czarny jak brałam żelazo. Odkąd odstawilam wrócił do normy. Także żelazo bardzo zmienia barwę.
Fajnie, że po wizytach ok.
Ktoś pisał o prenatalnych za tydzień? Tak szybko?
 
reklama
Klaolia moje opaski na mdłości.
IMG_20190108_185312.jpeg
 
Do góry