reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Co co porodu to u mnie bedzie druga cc, tak postanowilam, mimo iz przed pierwsza cc bronilam sie nogami i rekami (3 nieudane idukcje) to tu wiem juz co mnie czeka i dam sie pociac.

Napisze mi ktos co z @Lenati? Wczoraj miala trafic do szpitala z ta ciaza w bliznie, nie mam czasu szukac na forum co z nia a sie martwie
Niestety ciąża pozamaciczna w bliznie, miała mieć zabieg.

Mi też jest mega słabo, ledwo z dzieckiem po schodach wchodzę. Jeszcze ta pogoda nas dobija, z tydzień już spaceru nie było bo albo - 10 albo śnieżyca.
 
reklama
U nas Koszt Porodu W prywatnej klinicznych to 2000zl za poród naturalny i 2800zl jeśli nie kłamie bo nie pamiętam dokładnie to cc. A w droższy jest 2800 za naturalny a 3600 za cc ale ze wybrałam lekarza z tańszego to i w tańszym zostanę. Także jest mega różnica między Krakowem a moim miastem :/
 
Możesz wrzucić zdjęcie tych opasek na mdłości?
RenderedImage.JPG

Mojej córki :) dla dorosłych nie ma takich kolorowych :)
Co co porodu to u mnie bedzie druga cc, tak postanowilam, mimo iz przed pierwsza cc bronilam sie nogami i rekami (3 nieudane idukcje) to tu wiem juz co mnie czeka i dam sie pociac.

Napisze mi ktos co z @Lenati? Wczoraj miala trafic do szpitala z ta ciaza w bliznie, nie mam czasu szukac na forum co z nia a sie martwie
Kochana , nie ja :) dziewczyna czekała na zabieg.


Ja byłam w poradni , i nic. Termin na 22go . Zbankrutuje ale umówiłam się na jutro 100km dalej prywatnie do lekarza chorób Zakaźnych . Zle się czuje po tych lekach i mam dość. :(
 
Aa dzięki za sprostowanie :)
Zobacz załącznik 931435
Mojej córki :) dla dorosłych nie ma takich kolorowych :)

Kochana , nie ja :) dziewczyna czekała na zabieg.


Ja byłam w poradni , i nic. Termin na 22go . Zbankrutuje ale umówiłam się na jutro 100km dalej prywatnie do lekarza chorób Zakaźnych . Zle się czuje po tych lekach i mam dość. :(
 
Ja nadaje z pracy. Nawet nienajgorzej się wstawało rano o tej 4. Jeszcze dwa takie dni przede mną. Dobrze, że jeszcze 2h i do domu [emoji173]️ masakra jak już bym wskoczyła pod kołderkę. Coraz bardziej boli mnie gardło, z nosa leci i takie ogólne uczucie przeziębienia.
 
Ja za to bardzo dobrze wspominam swój pierwszy poród. Presonel bardzo miły, bez wyjątku. Do tego osobne sale do rodzenia z wc, dostęp do piłki, wanny. Mogłam chodzić, dzwonić i robić co mi się podoba. Nawet się smialysmy z położna w niektórych momentach:) rodzilam ponad 9 H bez męża bo taki był nasz wybór. Drugi raz też tam będę rodzic a to szpital państwowy:)
 
U nas Koszt Porodu W prywatnej klinicznych to 2000zl za poród naturalny i 2800zl jeśli nie kłamie bo nie pamiętam dokładnie to cc. A w droższy jest 2800 za naturalny a 3600 za cc ale ze wybrałam lekarza z tańszego to i w tańszym zostanę. Także jest mega różnica między Krakowem a moim miastem :/

A skąd jesteś? Bo w Białymstoku 3,5tys za cc w2017 płaciłam.
 
reklama
Ja nadaje z pracy. Nawet nienajgorzej się wstawało rano o tej 4. Jeszcze dwa takie dni przede mną. Dobrze, że jeszcze 2h i do domu [emoji173]️ masakra jak już bym wskoczyła pod kołderkę. Coraz bardziej boli mnie gardło, z nosa leci i takie ogólne uczucie przeziębienia.
Zdrowiej, ja gnije na lozku, wrabalam pol opakowania raffaello...sama...
 
Do góry