reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

O właśnie, kwestia męża przy porodzie!
Zastanawiam się czy rodzić sama czy z mężem. Z jednej strony chciałbym, zeby byl przy mnie, będzie mi chyba Będziecie rodzić same czy z facetami? Ja się cały czas zastanawiam...
Ja sama będę rodzic bo będę miała cc. Ale maz zaraz po podejdzie do mnie i dzidzi
 
reklama
Byłam wczoraj na badaniu, już nie pisałam o tym wieczorem bo padłam [emoji2] mamy serduszko [emoji3590] mam zdjęcie ale nawet nie wstawiam bo jest słabej jakości. Termin potwierdzony, czyli 20.08. Dalej jemy pregne plus i dha. Mamy już umówione prenatalne czyli na za miesiąc krew i później USG które zbiegło się z normalną wizyta czyli 11.02. ps. Zabrałam męża- siedział taki dumny [emoji3590]
 
Ja tez planuje sobie wykupic położna ze szpitala. Przy 1 porodzie trafilam akurat na mily personel, teraz wole byc " ubezpueczona".

Ide na wizyte w piatek, a jeszcze nie zrobilam badan. Jak pojde jutro wyniki beda do piatku? Musze zrobic wiecie te 1 wszytskje badania procz grupy krwi i toxo

Wszystko powinno być na piątek ;)
Lepiej mieć mieć zapas czasowy co najmniej 3-4 dni przed wizytą, na wypadek gdyby jakieś badanie nie wyszło albo krwi zabrakło albo labolatorium zgubiło probówki albo krew zhemolizuje [emoji849]
Wszystko się zdarza, a już większe ryzyko jak się robi w ostatniej chwili [emoji6]
 
Poczytałam was bo miałam dosyc zaległości. Musialam ogarnąć dom po tym pobycie w szpitalu. A dzisiaj siedzę bo czuje się okropnie. 2 razy juz bylam w wc. Nie potrafię nic zjeść bo zaraz mnie bierze na wymioty [emoji852] a jeszcze na 12 do lekarza z dzieckiem muszę iść i nie wiem jak to zrobic i przeżyć
 
Nie wiem czy miałaś zabieg czy sama roniłaś, ale ja najpierw dostałam te tabletki to oprócz niewielkich plamien zero jakiekolwiek bólu i po łyżeczkowaniu tak samo nic mnie nie bolało byłam jedynie trochę osłabiona ale to bardziej przez fakt, że nic nie jadłam...

Dostałam te tabletki. Za pierwszym razem dopiero za podaniem 4 dawki pronilam całkowicie. A za drugim po 3 dawce. Miałam normalnie regularne skurcze brzucha i krzyżowe. Gdyby nie kroplowki z jakimś fajnym środkiem (specjalnie dla mnie ścigali z jakiegoś oddzialu) to chyba bym nie wytrzymała tego bólu.
Dlatego poród SN u mnie nie wchodzi w grę. Po CC czułam się o wiele lepiej.

Żałuję że za drugim razem nie namowilam lekarza na zabieg. Do tego robisz w sali, na której leżą inne pacjentki. Koszmar! A tak? Miałabym zabieg i do domu.
 
Masakra u mnie dzisiaj. 11 godzina A ja jak wstałam o 7 to jeszcze nic nie zatrzymalam w żołądku [emoji24] ciagle widzę nad wc jak coś zjem A jeszcze teraz do lekarza muszę z córką iść. Niech już przyjdzie lepszy moment ciąży plisss
 
Czesc ciezarowki, nie nadrobie Was niestety. Ja umieram, Boze ja juz chce sierpien, narzekalam, ze mialam ciaze z synkiem ciezka, ale ta to daje bardziej czadu, fakt, ze nie wymiotuje, ale jestem bardzoooo slaba, mdlosci sa silne, rano jest masakra, wstac ciezko, mdlosci mam jak tylko sie obudze. Zawroty glowy daja w kosc a przeciez synkowi tez musze czas poswiecic, nie chce by czul sie odrzucony.
 
Co co porodu to u mnie bedzie druga cc, tak postanowilam, mimo iz przed pierwsza cc bronilam sie nogami i rekami (3 nieudane idukcje) to tu wiem juz co mnie czeka i dam sie pociac.

Napisze mi ktos co z @Lenati? Wczoraj miala trafic do szpitala z ta ciaza w bliznie, nie mam czasu szukac na forum co z nia a sie martwie
 
reklama
Masakra u mnie dzisiaj. 11 godzina A ja jak wstałam o 7 to jeszcze nic nie zatrzymalam w żołądku [emoji24] ciagle widzę nad wc jak coś zjem A jeszcze teraz do lekarza muszę z córką iść. Niech już przyjdzie lepszy moment ciąży plisss
Ja tez tak sie czuje, ale nie wymiotuje, moglabym jesc lody, hot-dogi, kalafiorowa, rosol i pomidorowa, to wszystko. Mieso bleee, choc czasami kotelt wejdzie
 
Do góry