reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Co do posmaku w ustach, nie mam jeszcze. Piszę jeszcze, bo poprzednio miałam, ale w bardziej zaawansowanej ciąży. Taki metaliczny.
 
reklama
A ja czwartry dzień katar najpierw opryszczka, ledwo przeszło i znowu coś, wieczorem 37 stopni. Na razie nie dane mi cieszyć się ciąża bo tylko nerwy. A cyce no cóż, były 85 G i urosły, a brzuch na wieczór też spory. 09.01 idę do gin.
 
Moje piersi też większe z ciemniejsza obwodka ale zyl malo. A samopoczucie lepsze oprócz tego ze budzę się w nocy straaasznie glodna! I brzuch juz widać mam 8 t i 6 d ,chyba będę wielorybem;)
 
Ja od wczoraj miałam smaka na bigos i dzisiaj dostałam garnek bigosu i słoik smalcu [emoji7]
A pomidory i ketchup bym mogła na tony jeść, mniam. Ale zjem trochę i od razu jestem pełna.

Jeśli chodzi o biust, to podobno większy, na pewno boli przy karmieniu bardzo, ale mam nadzieję że przejdzie. No i brzuch wieczorem trochę wychodzi, no ale niecały rok temu rodziłam, nie ma się co dziwić [emoji3526]

Trzymajcie jutro kciuki o 19 wizyta, mam nadzieję że wszystko jest okej, wg apki gdzie zaznaczyłam termin wg tego kiedy sądzę za na 99%byla owu i poczęcie (gin mówił że najprawdopodobniej mam rację) będę w 8+0 więc powinno już być wszystko fajnie widać [emoji3526] ale do wieczora pewnie się będzie czas ciągnął strasznie, szczególnie że z Małą zaczynamy dzień o 6 [emoji23]
 
Też mam wizytę 9 stycznia, już się nie mogę doczekać! Ale ten tydzień mam ciężki, codziennie coś na popoludnie po pracy zaplanowane, także już wyczekuje najbliższy piątek [emoji28]
 
Dziewczyny jak u Was z igraszkami z mężem? Podobno w pierwszym trymestrze to tak nie bardzo. Pomimo że to moja druga ciąża to mam obawy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jak u Was z igraszkami z mężem? Podobno w pierwszym trymestrze to tak nie bardzo. Pomimo że to moja druga ciąża to mam obawy
My dostaliśmy zielone światło od lekarza. Stwierdził, że jeśli tylko będę czuła się na siłach (mdłości) to nie widzi przeciwwskazań.
 
Do góry