reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Co do prenatalnych. Ja ze względu na przejścia idę do certyfikowanych lekarzy których już poznałam i wiem ze widza w usg WSZYSTKO .
Mój pomimo, że certyfikatu nie ma wiem, że USG robi bardzo dokładnie i sprzęt ma bardzo dobry bo to prywatna dość nowa przychodnia ma w chwili obecnej zapisy na koniec marca więc o czymś to świadczy no nic pozostaje mu ufać ;)
 
reklama
Moim zdaniem z badaniami jest troszke na dwa uda. Mojej bliskiej przyjaciolce wyszlo cos bardzo nie tak. Wiec wiecej badan wszystkie robione w superklinikach. Doradzali amniopunkcje. Odmowila ze wzgledu na zbyt duze ryzyko poronienia. Zrobila jakies inne badanie w zamian. Lekarka wykluczyla zespol downa. Ona mega ulga, a ona do niej na Pani miejscu bym sie tak nie cieszyla. Dziecko moze miec to lub tamto. Wiec znowu ryk. Nie musze mowic, ze to wszystko przeciagnelo sie w czasie. Do porodu nie miala pewnosci. Do tego jeszcze doszly inne problemy nie zwiazane z ciaza. Jak przyszlo do porodu okazalo sie ze dziecko jest jak najbardziej w 100 proc.zdrowe. Musze Wam powiedziec, ze jak ona to opowiadala to gesia skorka. Straszne to bylo. Od tego czasu moj maz jest przeciwny tego typy badaniom. Wychodzi z zalozenia, ze co ma byc to bedzie. Gdybym miala mozliwosc tak jak Wy pewnie bym zrobila wszystkie mozliwe badania. No ale za bardzo nie mam. A pisze ta historie moze troche tak, ze gdyby cos komus nie wyszli w 100proc to zeby mial z tylu glowy zeby sie nie martwic na zapas. A moze zeby sama sie troche uspokic. Tak czy siak po to jest forum, zeby sie dzielic historiami wiec tu moja zapozyczona ;)
 
reklama
R
Mamamonia88
GRATULUJĘ :) Ze zdjęć wygląda mi to na ciążę dwukosmówkową, czy się mylę? Gdy ja sobie przypomnę moje początki ciąży bliźniaczej... miałam ochotę spać na każdym dywaniku, który widziałam, a weekend majowy przed zrobieniem testu cały przespałam. Później rewolucja żołądkowa, a następnie mega mdłości. Śmieje się teraz do mojego M., że w tej ciąży sobie trochę odbieram radości z ciążowania :) Choć w dniu porodu, pielęgniarki na oddziale się ze mnie śmiały bo sobie radośnie latałam po korytarzu z moim ogromnym brzuchem i mówiły, że inne dziewczyny w pojedynczej ciąży nie miały tyle sił co ja :) Także powodzenia, wszystko przed Wami :)
hehe dziękuję . Ciąża raczej dwukosmowkowa choć potwierdzenie wszystkiego będę mieć 30 stycznia na wizycie wtedy moje maleństwa będą mierzone
 
Do góry