reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Paulina, nie ma co panikowac bo to ci nie pomoże. Za 3 h bedziesz u lekarza i wszytsko bedzie dobrze. Najwazniejsse, ze nie plamisz zywa krwia jak pisaly juz wyzej dziewczyny. Takie plamienia w ciazy sa moze nie na porzadku dziennym, ale czesto spotykane, a powodow moze byc duzo. Njekoniecznie, ze cos zlegoz dzieckiem.

Gkowa do gory. Czekamy na wiesci po lekarzu :)
 
reklama
Też jestem za prywatnym [emoji4]. My w 2011 z listopadówkami tak się zżyłyśmy, że do tej pory mamy kontakt ( teraz przeniosłyśmy się na fb) nawet byłyśmy na 3 zlotach. Spotkałyśmy się wszystkie na wypad 3 dniowy z dzieciaczkami i mężemi/ partnerami. I to mamy z calej polski z ze świata [emoji6]. Takie forum to super sprawa [emoji6]
Ja bym Poczekała, bo mogą dołączyć nowe dziewczyny; ) ale tak czy siak pomysł fajny bo na grudniowkach tez mamy zamknięty i stale grono. Dużo dziewczyn się niestety wykruszylo z czasem
 
Paulina na pewno wszystko będzie dobrze, musi ! :)

a mnie coś choroba rozkłada ;/ jak szłam spać to zaczęłam mieć katar i kaszleć, dziś spałam chyba do 12 było mi zimno, ciężko eh ;/ myślałam że jestem twarda, a to jednak niestety, załapałam od kogoś choróbsko :(
 
reklama
Do góry