reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Paulina plamienia się zdarzają, tym bardziej jeśli to nie żywa krew to nie musi to być najgorsze. Ja plamię już ponad dwa tygodnie. Może potrzebujesz wyzszej dawki progesteronu i L4? Głowa do góry :)
Oby tak było, ale jakoś słabo to widzę :(
Paulina, nie myśl źe. Zobaczysz, że z dzidzia będzie ok. Na pewno jest silna fasolka z super mocnym serduszkiem [emoji173]️
Jakoś przy plamieniu nie umiem myśleć pozytywnie, o 15 będzie wszystko jasne :(
 
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie zmiany w waszym wyglądzie? Zaczyna coś brzuszek rosnąć, jak z tym u was?
u mnie 8 tydzień, piersi mam ogromne, więc zauważy chyba każdy :) A co do brzuszka, faktycznie wiczorami jest zaokraglony dość mocno, rano wraca do normy :) jednak po koszulkach czuję, ze jest lekko powiększony.
 
U mnie też największy strzał poszedł w piersi. Wydaje mi się, że jestem blada i trochę cera się pogorszyła. Na brzuszek u mnie za wcześnie bo to dopiero 6tc
 
reklama
Do góry