reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny, a co myślicie o moim pomyślę żeby zapytać lekarza o te badania na NFZ ? Czy raczej usłyszę że zwariowałam [emoji23]
A ten lekarz wysyłał Cię już na jakieś badania? Wydaje mi się, że niektórzy lekarze którzy przyjmują jednocześnie prywatnie i na nfz wypisują skierowania na badania na nfy nawet w gabinetach prywatnych. Inni chyba wymagają, żeby fizycznie stawić się na nfz. Myślę, że jeśli byłabym w takiej sytuacji to bym spytała o to.

Czesc kochane :)
dołączamy termin jeszcze niepotwierdzony na 04.08. Bedziemy mierzyc wiek na USG - miałam 40 dniowe cykle. Narazie wszystko jest ok, a przed swietami widziałam na USG bijace serduszko. To moja pierwsza ciaza, zlapalam dwa dni temu przeziebienie narazie tylko lekko fixuje, kolejna wizyta dopiero w piatek.
Pozdrawiam Was ciepło

Witaj i gratulacje!

Dziewczyny, czy Wy też macie takie napady głodu? Dziś wyszłam z domu bez obiadu, chciałam zjeść po powrocie ale taki mnie głód przycisnął, że musiałam kupić na szybko kanapkę na stacji. Nie mogłam przestać myśleć o jedzeniu. A jednocześnie mało które potrawy mi smakują, niby czesto jestem głodna ale nie ma ochoty na nic co mogę sobie łatwo przygotować.
 
reklama
Dziewczyny teraz zaczęłam się zastanawiać bo koleżanka mi pisze, że lekarz kazał jej odstawić witaminy chodzimy do tego samego i zestaw leków mamy podobny, a ja w zasadzie nawet nie zapytałam o to i biorę Prenatal Uno myślicie, że mogłam sobie zaszkodzić ? [emoji848]
 
Witam nowe koleżanki! [emoji177] Gratuluję ciąży.

Mi na wieczór mama chciała zrobić dobrze i pokroiła mi pomarańcze... jejku jakie ono mi się wydało kwaśne :/ pamięta jak z młodszym synem moglam je jeść non stop!
 
Dziewczyny teraz zaczęłam się zastanawiać bo koleżanka mi pisze, że lekarz kazał jej odstawić witaminy chodzimy do tego samego i zestaw leków mamy podobny, a ja w zasadzie nawet nie zapytałam o to i biorę Prenatal Uno myślicie, że mogłam sobie zaszkodzić ? [emoji848]
Ja myślę że tylko mogłaś sobie tym pomóc... Choćby tylko sam kwas foliowy działa na +
 
reklama
Do góry