reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Właśnie pierwszy raz zwymiotowałam, chwilowo jest mi lepiej, ale coś czuję, że chwilowo, nie wiem na ile to ciąża, a na ile jakaś jelitowka czy niestrawność :/
 
reklama
To jesteśmy umówione.... o ile oczywiscie to nie jest dla Ciebie traumą.... Ale jeszcze wracając do tematu czy mogłabym poprosić o cc na życzenie ze wzgledu na traume z poprzedniego porodu??? Nawet jezeli nie będzie wskazań zdrowotnych??? Jak myslicie?
Wydaje mi się że zależy to od twojego lekarza prowadzącego bo mój był przy pierwszym porodzie i przy drugiej ciąży juz na pierwszej wizycie zapowiedziałam ze ja sn nie urodze. A dr ze wcale się nie dziwi i ze zrobi tak by było dobrze i mialam cc
 
Wczesne Dzień dobry i miłego dnia.
Ja już w drodze do pracy. [emoji24]

Witam nowe mamusie [emoji177] spokojnych ciąż!
Ja zaraz też jade do pracy [emoji24][emoji24] ale muszę szybko wyjść bo córeczka od 2 w nocy ma temperature i boli ja brzuszek. Zas bakteria w moczu nam się przyplatala [emoji24][emoji24] muszę iść dzisiaj do lekarza po antybiotyk bo inaczej w szpitalu wyladujemy
 
Oczywiście stresuje się strasznie bo w marcu miałam poronienie w 7tc. A należę do tych co żadnych objawów uciążliwych ciazowych nie posiadają, najwyżej co 2-3 dzień ból brzucha.
 
Dziewczyny a na której wizycie lekarz zakłada kartę ciąży? Macie już takie pozakładane??

Mi założy dopiero na następnej wizycie po usłyszenia serduszka. Najpierw chcial potwierdzić żywą ciąże (6t5d) i zlecił wykonanie badań. Mam je zrobić w ciągu 2 tygodni i zgłosić sie z nimi na wizytę zeby założyć kartę ciąży.
 
Witam nową mamusię. Fajnie, że jest nas coraz więcej.
Paulina, współczuję wymiotów, oby się nie rozkrecilo. Może to jednorazowa niemoc żołądka.
Ja też nie mam jeszcze założonej karty ciąży. Jakoś tak mi dziwnie było, pomyślałam zapomniał czy co? Ale jak na wyjściu mówił proszę przyjść 2 stycznia i zobaczymy jak urósł i jak się rozwija, to zrozumiałam, że widocznie było jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny,

U nas też karta na wizycie gdzie będzie serduszko.
Jeszcze tyyyle czasu, już bym mogła iść, narzekam że często chodzę, bo umawia mnie co 2-2,5tyg, ale jednak człowiek się nie może doczekać.

Co do senności, to powiem szczerze, że jest straszna, w pierwszej ciąży przesypiałam w ciągu dnia po 3-4h, a teraz nie ma jak, no i jeszcze w nocy ten sen taki w kawałkach. Już bym chciała ten drugi trymestr no i wiosnę, żeby się dało wyjść na dłużej z domu [emoji16] oczywiście jest mi też ciągle zimno.
 
Do góry