reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny. Dołączam do Was z terminem na 2 sierpień. Test pierwszy zrobiłam 22 listopada i wyszla blada kreska ale nie mogłam w to uwierzyć i do soboty zrobiłam jeszcze pięć testów i kazdy pokazywał mocniejsza druga najbardziej czuły facelle z Rossmanna :) teraz w poniedziałek jeszcze zrobiłam beta hcg wyszło 387 więc końcówka czwartego tygodnia. Na wizytę do lekarza umówiłam się na 12 grudnia i też już nie mogę się doczekać aż wszystko potwierdzi :) nadal nie mogę w to uwierzyć staralismy się z mężem prawie półtorej roku i w końcu się udało :) także powodzenia dziewczyny :)
Ja też na 02 sierpnia mam termin . Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczynki. Dołączam i ja. 6.12 zrobiłam test, potem betę A 21.12 miałam wizytę u gina. Serduszka jeszcze nie słyszałam Ale mam nadzieję je usłyszeć na wizycie 3.01. Om 9.11, tp 16.08 mniej więcej. Mam 2 letnią córeczkę, o którą staraliśmy się 6 lat. Życzę wszystkim nudnych ciąż :)
 
Tak juz po 1szym USG. Serduszko bije i jest ok :). Tak bardzo się cieszę :)
Witam i gratuluję [emoji6] Super, że już słyszałaś serduszko [emoji16] Ja już nie mogę się doczekać tego momentu [emoji16]
Cześć dziewczynki. Dołączam i ja. 6.12 zrobiłam test, potem betę A 21.12 miałam wizytę u gina. Serduszka jeszcze nie słyszałam Ale mam nadzieję je usłyszeć na wizycie 3.01. Om 9.11, tp 16.08 mniej więcej. Mam 2 letnią córeczkę, o którą staraliśmy się 6 lat. Życzę wszystkim nudnych ciąż :)
Witaj! Również mam nadzieję usłyszeć serduszko 03.01 na wizycie [emoji16]
 
reklama
Do góry