reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mi ciąże potwierdziły tylko testy i brak miesiączki, nie robiłam bety ani nie byłam u lekarza, idę dopiero 2 stycznia. Myślicie, że powiedzieć czy poczekać? To moja pierwsza ciąża. Zauważyć to po mnie nie zauważą, ale jakoś trzeba wymyślić niemożność spożycia np. alkoholu :D a przecież domowi wiedzą, że na pewno antybiotyku nie biorę czy czegoś innego....
My mielismy mowic po pierwszym usg, ale brat mial urodziny i nie umialam wybrnac z sytuacji, gdzie wypytywali (bratowa nie odpuszczala) dlaczego ukochanego tatara nie jem :) tesciowej potem Tomek powiedzial, jego siostra nie wie o ciazy, on nie chce mowic, bo ona moze roznie zareagowac (mielismy z nia przeboje w ciazy z synkiem, dosc przykre) wiec czekamy az samo wyjdzie, zaczne rosnac to zauwazy, chyba, ze w Swieta bede umierac to sie zorientuje. Wie przyjaciolka i mamy siostra i jedna moja kolezanka i to wszystko.
 
A ja jestem ciekawa reakcji dzisiaj wszystkich [emoji177] lekko się stresuję.

Myslalam, że skoro mam dzien wolny od pracy dziś, to na spokojnie pospie a tu przed 7 pobudka i koniec. A potem od 19 bede śpiąca [emoji23][emoji23]
 
Oj, też mam niezłego stresa przed dzisiejsza rodzinną wigilią ;)
Podzielcie się później wrażeniami jak rodzina zareagowała na tą radosną nowinę ;)
 
My to chyba dziś nie powiemy, może jutro podczas obiadu... Wcześnie jakoś, u mnie to jest bodajże 5 tydzień dopiero, nie kracząc, ale kto wie co to będzie..
 
Ja chętnie bym powiedziala juz dzisiaj wszystkim ale z drugiej strony chcialabym mieć pewność że wszystko jest ok a wizytę serduszkowa mam 3.01 I sama nie wiem co robić. Może poczekam A sytuacja sama się rozwinie [emoji16]
 
My to chyba dziś nie powiemy, może jutro podczas obiadu... Wcześnie jakoś, u mnie to jest bodajże 5 tydzień dopiero, nie kracząc, ale kto wie co to będzie..
Ja uważam, że jeśli mamy bardzo bliskie relacje z najbliższą rodziną-rodzice, teście, rodzeństwo możemy powiedzieć od początku, w poprzedniej ciąży wiedzieli teściowie, szwagierka, w teściowej i szwagierce miałam takie wsparcie, że jestem im bardzo wdzięczna dostałam nawet prezent po wyjściu ze szpitala bransoletkę żeby w pewien sposób "wynagrodzić" mi cierpienie, teraz wie tylko teściowa, szwagierce chciałabym powiedzieć po kolejnej wizycie, modlę się żeby tym razem było dobrze! A reszcie rodziny po pierwszym trymestrze może :) ale to moje zdanie, każdy robi jak uważa [emoji4]
 
reklama
Do góry