reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

My kupiliśmy dla przyszłych babć kapcie/fartuszek z napisem "najlepsza babcia". Dla przyszłych dziadków skarpetki z "dziadkowym" napisem. Do tego w ladnej kopercie zdjęcie z ostatniego USG. Niech "rozkminiaja" [emoji14] Te prezenty na sam koniec. Wszyscy dziadkowie na raz
Ale CZAD! Super! [emoji16]
 
reklama
Kurde po całym dniu w pracy zauważyłam brązowy śluz [emoji24] chyba jednak zapisze sie do gina wcześniej niż po nowym roku.
Masz tak jak ja... Test pozytywny a za dwa dni brązowy śluz. Mi przeszło to szybko i nic nie bolało, ale dziewczyny tu pisały żeby może lepiej gdzieś się z tym udać. Oby było dobrze :)
 
Dziewczyny, zmieniając temat witamin. Macie jakiś szczególny plan odnośnie pochwalenia sie rodzinie o tym że spodziewacie się potomstwa? Raczej spontan czy coś macie zaplanowane? Jakiś żart czy raczej na poważnie? Nie ukrywam że zaczynam sie stresować jak to powiedziec ;)

Ja daje w prezencie po skarpetce w różu i błękicie plus pozytywny test. Zapakowane ładnie w kartonik.
 
Masz tak jak ja... Test pozytywny a za dwa dni brązowy śluz. Mi przeszło to szybko i nic nie bolało, ale dziewczyny tu pisały żeby może lepiej gdzieś się z tym udać. Oby było dobrze :)

No właśnie mnie nic nie boli. Mam bardzo wymagająca prace bo non stop jestem na nogach. Jestem w pracy od 14:30 a dopiero teraz (20:30) usiadłam na dłużej.
 
Dziewczyny zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych rodzin. A przede wszystkim spokojnych ciąż i zdrowych maluchów.
received_2515732368468746.jpeg
 
Szkoda ze nie kupiłam wcześniej koszulki dla syna "będę starszym bratem", przynajmniej nie musiałabym nic mówić [emoji6]
No nic, może jakoś im zasugeruje, że dzień babci i dziadka który się zbliża to za rok już podwójnie będą obchodzić.. Akurat przy wigilijnym stole zasiadzie nasza najbliższą rodzina, czyli dwie babcie, dziadek, prababcia z pradziadkiem. Jakoś to będzie [emoji12]
Ja miałam taka koszulkę dla syna. Jedna babcia w ogóle nie skumala o co chodzi :D teraz mam prezent pod choinka ze zdjęciem i bucikami:)
 
reklama
Do góry