reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Zauwazylam u mlodego krostki na pachwinach i dole brzuszka. Pojedyncze jak narazie i malo widoczne. Jak myslicie od czego to? Czy to alergia pokarmowa, czy moze wina pieluszek albo husteczek?
 
reklama
Czekolada wydaje mi sie ze to nie jest alergia pokarmowa bo by chyba miał krostki tez na buzce i reszcie cialka ale mogę sie mylić . Moze to byc wina husteczek , to spróbuj przez kilka dni myć małego woda z mydlem po każdej zmianie Pampersa ,moze tak ze dwa dni i wtedy zobaczysz. Moja Lenka ma np krostki na buzce od kremu ziajka:/ miała zadrapania i Skorka schodziła i smarowalam 2 dni i teraz ma cała buzke w kropkach:zawstydzona/y: i myje ja kilka razy dziennie woda przegotowana i pomału schodzi.
 
na buzce dzisiaj zauwazylam 2, a z brzuszka mu zeszlo... musze poczekac do wtorku zobacze co mi pedatra powie. Jak sie okaze ze nie moge jesc nabialu to nie wiem co ja bede jesc ;/
 
To musisz mu wytłumaczyć, że zimne nogi to nie wykładnik tak jak i dłonie, moja 4 latka potrafi mieć zimne rączki a wcale jej zimno nie jest.
My dziś wyszliśmy w body na ramiączka+ bluzeczka z dł. rękawem taka cienka, spodenki i skarpetki i cienka czapeczka ale pod przedszkolem musialam młodego przebrać bo miał mokry kark i zmieniłam góre na body z krótkim rękawem, czapeczkę zdjęliśmy (miał cień od budki) i spodenki też myslałam zmienić ale akurat nie wzięłam nic cieńszego/krótszego...idealny był by sam rampers, ale nie wiem jak się stało, ze żadnego nie kupiłam i dzis się w 2 zaopatrzyłam ale jutro muszę jeszcze coś dokupić....
 
No teraz Mikolaj byl bardzo niespokojny, szwagier pwiedzial ze mooze mu za goraaco bo jemu samemu jest duszno wiec sie wkurzylam i zostawilam go w body z dlugim rekawkiem i skarpety zalozylam i sie uspokoil. Oby to byly jednak potowki.
 
Phel jesli jest ich nie wiele i sie nierozprzestrzenia to spokojnie moze zejdzie z czasem.Co do takich uczuleń to pediatrzy standartowo albo trądzik albo skaza.Oni raczej w tym temacie malo wyedukowani sa a i alergolodzy niektórzy tak samo.Njaczęsciej spychaja na skaze.
Czekolada​ moze to potówki .Mojej Lence wokół szyi sie pojawiły potowki i to sporo takie małe czerwone drobniutkie kropeczki
Co do pepka nam odpadł a raczej mała pieluszka zachaczyła i sie oderwał jakis tydzień temu i nadal psikam Osceniseptem bo jeszcze nadal nam sie troszke paprze'
Ja lENCE JAK SIE POTÓWKI POJAWIŁY TO SZYJKE PO KAPIELI posypałam mąka ziemniaczaną
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry