reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

u nas problem ze Lusia nie pije praktycznie wcale mleka i w ogole bardzo malo pije, nie wiem jak ja przekonac:-(
 
reklama
no właśnie jest tyle mleka w innej formie: serki, budynie, kaszki.
Szymek dopiero od kilku dni akceptuje mleko w formie typowego mleka ale koniecznie z kartonika takiego małego 250mL no i bez smakowe zwykłę mleko wydudni na raz cały kartonik.
ale lubi kaszkę manną z MALINKAMI !!!! danonki -tylko malinkowe lub owoce leśne, jedynie budyń śmietankowy ale polany...........malinkami.


malinowy chłopak.
 
Susu wlasnie tak jak mowia dziewczyny mleko mozna zastpapic serkami, budyniami jak sie je lubi-oczywiscie

u nas troszke lepiej z apetytem...ale serki tylko bial:sorry2:e
 
jogurty w miare, serki tak sobie a budynie niet..ale probuje jak sie da

ostatnio Lusia ma wysypke na raczce io nie wiem co to za licho bo na pewno nie z nabialu skoro malo je...
 
jogurty w miare, serki tak sobie a budynie niet..ale probuje jak sie da

ostatnio Lusia ma wysypke na raczce io nie wiem co to za licho bo na pewno nie z nabialu skoro malo je...
Moze to nie skaza bialkowa chociaz to roznie bywa musisz obserwowac ale mogla sobie ta raczke czyms posmarowac i dostala uczulenia tak jak wczoraj corka mojej znajomej ,ktora pomalowala sobie policzki szminka a teraz ma cale lica czerwone i wypryski.
 
a Szymek od 3 dni śpi w dzień 1-1,5 mam nadzieję że to efekt mega gęstego ciągle kataru niż jakiś ukryty gratis chorobowy. no jestem w cięzkim szoku,że zasypia i to sam mówi choć mamo spać na pół godzinki.
 
reklama
Moja mała zaczęła się jąkać:baffled::confused:
jak chce powiedzieć bo, po, ko...zawsze jest bo bo bo ,bądź po po po
tak od 3 dni non toper wcześniej zdarzało jej się od pewnego czasu raz na jakiś czas:baffled: a od 3 dni ciagle
 
Do góry