reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

magda1977 - nas wysypalo na brodzie i samych policzkach robi sie "tarka":szok:polozna tez powiedziala ze to tradzik:dry:to samo bylo z Alutkiem wszystkie mowily ze to tradzik dopiero jak sie pojawila krew w kupie i hemglobina zaczela ostro spadac to okazalo sie u Alanka ze ostra skaza bialkowa i odrazu Nutramigen wiec taki lekarzom ja kompletnie nie ufam:/chyba czeka nas prywatnie alergolog bo mi nie da skierowania od tak:blink:znowu bedzie gadala ze podbijam jej kompetenecje to samo bylo ze starszym:nerd:Poczekam jeszcze troche i zobaczymy ale tego jest wiecej i sie robia strupki takie...
 
reklama
Ja z innej beczki. Chcialam kupic cos na kolki w aptece. Zapytalam pania o cos dobrego, a ta mi zaproponowala WINDI - kateter raktalny :szok:. Kupilam :sorry2:.
Dzisiaj cuda uzylam, bo sie maly zanosil juz dobre 5 minut piskliwym placzem i robil sie siny. Wklada sie taka a'la rurke w tyleczek i gazy odchodza. Podobnie jak to pielegniarki robia w szpitalu tylko rudka z apteki jest kruciutka i ma zaokraglony koniec.
Z Franka powietrze schodzilo dobra minute... bidak sie meczy bardzo. Pozniej pierwszy raz odkad jest w domu lezal sobie spokojnie i nic go nie meczylo. Teraz spi i puszcza male baczki bez placzu. Chyba dobrze. Wczesniej baczka towarzyszyl placz przed i po puszczeniu.
 
Mam juz czwarte dziecko i pierwszy raz słysze o czymś takim:cool2: ale najwazniejsze ze to działa na Frania
My mamy spokój z kolkami wiec nie musze sie narazie martwić.
 
Phel, zawsze możesz podjechać do dr Oli Kosmędy, ona robiła specjalizacje z alergologii tylko teraz pracuje jako pediatra w Warszawie, serio serio polecam...Jest dokładna i rzetelna, pójdziesz z katarkiem a oglądnie dziecko od stóp do głów łącznie z siusiaczkiem...u 3 letniej córki mojej koleżanki zwróciła uwagę na sklejone wargi sromowe, czego przez 3 lata inni lekarze nie widzieli o_O


Smile dzięki za podpowiedź...unas bączki raczej idą,,, czasem aż dudni, gorzej z kupkami, wczoraj znowu nie było, i nacieszyłam się 3 dni, ja nie jem juz nic z mlekiem, więc to nie od białka krowiego. Mleko mamy HA z białkiem hydrolizowanym...już nie wiem, co robić, ąz mnie kusi kupić bebilon pepti albo nutramigen
 
Ostatnia edycja:
Fel rozumiem doskonale Twój problem z kupą, ja zmieniłam na bebilon comfort od dwóch dni jest regularnie kupa i oby tak zostało, bo miałam meksyk w domu ciągły płacz i ugniatanie się. Z bąkami nie mamy problemu. Na lepsze trawienie dopajam małego herbatkami, i wtedy wypróżnianie idzie dużo łatwiej. Podstawa to dużo płynów;-)
 
Dziewczyny
a jak miejsce po szczepieniu na raczce ?? u nas wygląda jak wrzód :-( wiem, ze mam z tym nic nie robic, ale jak patrze to mysle ze go to boli, i jeszcze zbieglo sie z tymi kupkami :-( zielonymi....
 
Fel u nas jest strupek lekko zaczerwieniony dookoła. zawsze jak jesteśmy u p. doktor to sprawdza i wygląda na to że jest ok... i ja też czasem nacisnę i mała ani drgnie więc raczej nie boli... jak masz wątpliwości pójdź do lekarza...
 
Dziewczyny wrzóce Marcelka niby tradzik co o tym sadzicie? kasz1.jpgkasz2.jpgkasz3.jpg
 

Załączniki

  • kasz1.jpg
    kasz1.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 48
  • kasz2.jpg
    kasz2.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 45
  • kasz3.jpg
    kasz3.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Phelania to u nas tradzik wyglada tak jak na zdjeciu (juz podleczony), a to u Was to mi przypomina policzki mojej Zosi jak miała miesiac, okazała sie to skaza białkowa
 

Załączniki

  • P5090557.jpg
    P5090557.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 50
  • P5090561.jpg
    P5090561.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 61
Do góry