reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
koleżanka używam mydła z Oilum czy coś takiego, jest tańsze niż oilatum,ale dużo droższe niż bambino;) no ale antyalergiczne niby
 
jest jakieś mydło w kostce dla maluszków?? oprócz Bambino? na Bambino obie córki uczulone, starsza miała krostki młodsza wyje w kąpieli więc pewnie szczypie. myje szarym mydłem ale chce wprowadzić "zwykłe" mydło byłam ostatnio w tesco to było właśnie Bambibo lub tescowe kupiłam Bambino myśląc że to jednak firma od lat ale niestety jest złe są inne??

my używamy mydła IWOSTIN raz w tygodniu
 
Byłam u pediatry.

Powedziała, że prawdopodobnie to jest od Johnsona-powinno się stostowac u starszych dzieci. Ale, nie wyklucza że mogło to byc po zjedzeniu : pomidora, orzechów, truskawek i czekolady (skąd wiedziała że ostatnio to jadłam:-D) w sumie jest też dermatologiem ;-)

Mały dostał to picie wapno przez 5 dni, jakąś maśc na te krostki na nogach (bo są czerwone i szorstkie) zaleciła balsam bardzo nawilzający CETAPHIL i dała mi próbkę OLIATUM SOFT emulsja do kąpieli bezzapachowa.

Zobaczymy, mam nadzieję że szybko zniknie i znowu bezdie miał gładziutkie ciałko :-)
 
laski, ja chcialam sie z wami podzielic moim rewolucyjnym odkryciem. ostatnio malemu zrobilo sie okropne odparzenie na pupie, glownie wokol jaderek, az prawie do krwi. (kurka, nie zauwazylam, ze sie sfajdal i nosilam w chuscie 3 godziny w tej nieszczesnej ikei!) smarowanie sudocremem nic nie dalo przez 2 dni, bepanthen to samo. mowie sobie, no nic, w koncu przejdzie, i smarowalam ciagle tym sudocremem. az raz go zabralam ze soba, bo caly dzien poza domem, i zapomnialam zabrac z auta! i musialam posmarowac czyms leczniczym, a nie zwyklym kremem. i wpadlam na pomysl, zeby uzyc LANSINOHU - morgaine ;-) uzylam moze raz do brodawek i caly mam jeszcze. i wiecie co? nastepnego dnia praktycznie sladu nie bylo! a odparzenie naprawde konkret bylo.
takze polecam ;-) w razie w ;-)
 
oj ja to chyba dziś naprawdę padła ryba jestem... zrozumiałam, że aenye dziecko w aucie zostawiła...:nerd:
ale że bepanthen nie podziałał, tom zdziwiona! u nas to number one przy wielu dolegliwościach;
 
miki, jest jeszcze oilatum plus dla alergików, my go stosujemy (lekarz polecil zamiast softa).
 
reklama
Dzięki;-) Wczoraj wypróbowałam próbkę Olilatum Soft i chyba będę musiała zakupic.
Próbkę J&J do kapieli zużyłam, dostałam też balsam ale chyba ja będę sie nim smarowac.
 
Do góry