reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

Mój mąż też nie był zadowolony, że musi się przebadać właśnie ze względu na ludzi ,,obok” ;) Cały stres mu zszedł w momencie gdy dowiedział się, że ma idealne wyniki więc moim zdaniem to bardziej obawa o WYNIK niż obawa przed całą OTOCZKĄ ;)
 
reklama
Czy może to być ciąża na zdj usg? Testy ciążowe jak i owulacyjne wychodzą dodatnie. Lekarz mówi, żeby z tym zdj przyjść za miesiąc i wtedy zobaczymy..
 

Załączniki

  • IMG_20241009_195322.jpg
    IMG_20241009_195322.jpg
    546,5 KB · Wyświetleń: 10
Ja robię nocki i dla mnie to jest koszmar. Czasem idę ze łzami w oczach. A nocki i stres w cale nie pomaga 😡
Ja już mówię mężowi, że wolała bym robić u Niego na wykończeniówce ale mnie zatrudnić nie chce 😅
współczuję nocek, ja pracuje w systemie zmianowym 8-20 i też tak z jednej strony lubię ta pracę a czasem wyszłabym i nie wróciła ale właśnie mam um na nieokreślony i też to jest najlepsza opcja przy kolejnej ciąży…. Też nie wiem jak będą na mnie patrzeć jak zajdę w ciążę w najbliższych mcach i może nie będę mieć do czego wracać… dopiero mc jestem po prawie 2latach nieobecności
 
ja też na żelazo w suplach źle reaguję, nawet jak jest w jakiś takich multiwit. czy czymś podobnym, od razu mnie żołądek boli :/
no bo żelazo ogólnie nie jest zalecane do
suplementacji, no chyba że na wyraźne wskazanie lekarza i pod jego kontrolą. Trzeba znaleźć przyczynę zbyt niskiego poziomu zelaza
 
no bo żelazo ogólnie nie jest zalecane do
suplementacji, no chyba że na wyraźne wskazanie lekarza i pod jego kontrolą. Trzeba znaleźć przyczynę zbyt niskiego poziomu zelaza
napisałam tylko, że mój organizm też tak reaguje na żelazo nawet jak jest w niewielkiej ilości w jakiś suplach/ multiwit.i minerał. Itp. Nie ma znaczenia czy firmę supli poleca lekarz czy nie-lekarz :)
 
reklama
Z ciekawości, wiecie może czy przy potwierdzonej owulacji jest jakakolwiek szansa, że test wyjdzie pozytywny później niż w tym max 14dpo (12dpo zagnieżdżenie i 2 dni na wzrost bety)? Po terminie okresu czy coś? Wiem, że normalnie są takie przypadki, że ludziom X czasu po terminie okresu wychodzą dwie kreski, ale zakładam, że tam nie było monitoringu i po prostu owulacja była później.
Ja w ciąży z synem miałam tak że 26 dc beta z krewi =1. Dopiero 30 dc wyszłam mi bardzo blada kreska na teście. Dodam że mam zawsze cykle 28/29 dniowe i owulacje w 14/15 dniu cyklu. I wtedy też miałam standardowy owulacyjny ból jajnika w 14 dc. Czyli teoretycznie po 16 dniach od owulacji test wyszedł pozytywny
 
Do góry