reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
Hej dziewczyny, jestem jakieś dwa trzy dni po owu. W tym msc miałam plamienia okolooulacujne baaardzo delikatne i skąpe. Mam nadzieję że to będzie dobry znak bo nigdy tak nie miałam ☺️
 
U nas gdyby w końcu teraz wyszło to była bym na porodówce dzień po moich urodzinach 😂🧸 marzenie… Ale już tak bardzo straciłam nadzieję że mało we mnie wiary że nam się uda,co miesiąc te negatywne testy dobijają i już powoli czuję że staje się coraz bardziej obojętna kiedy przychodzi okres,chyba zaczynam się uodparniać na te porażki..
 
no jak miałaś sono to tym bardziej można się starać
Właśnie sono hsg jest bezpieczniejsze, więc nie masz co się martwić :) u nas też lekarz mówił, żeby działać w tym samym cyklu.
Oby Wam się udało 🤞🏼

Dziękuje 😮‍💨😮‍💨 właśnie teraz doczytałam na kartce że to było z USG tam to byłam tak spięta, że nie widziałam co się dzieje. Dobra ulżyło mi
 
reklama
No teraz to jestem zesrana, że się może coś stać 😭
Ej co Ty! Przepraszam, że Cie zestresowałam, ale skoro powiedział, że można to można, a jak miałaś sono to w ogóle 😄 ja miałam zwykłe więc zgaduje, że dlatego powiedzieli żebym sobie na spokojnie odczekała
 
Do góry