reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
Mówię o Twojej radzie sprzed 30 minut w stosunku do mojej osoby :) ( odnośnie heparyny i innych nigdzie nie napisałam, że niestosowanie się do zaleceń lekarskich jest okej)

Żebyś mogła się dalej pośmiać (reakcja) napiszę bardziej prosto - choruję na ciężką depresje z myślami samobójczymi i Twoja rada brzmi dla mnie "idź i się zabij" i naprawdę radzę Ci uważać z takimi radami nawet anonimowo.

Nie zapomnij tu też dodać reakcji "ha ha ha" :)

Kończę te dyskusję, powodzenia w dalszych staraniach
W takim razie może zainteresowanie sobą by bardziej pomogło.
Dla Twojej informacji mnie nieraz uratowano w szpitalach przez ciężka depresję i anoreksje.. Tylko że u mnie dochodziło już do czynów autodestrukcji.. A na pewno sprawianie innym przykrości nie jest lekarstwem na depresję. No chyba że tobie takie dowartościowania pomagają. Ale na mojej osobie już tego nie będziesz robić i mam nadzieję że administrator dopilnuje abyś też nie krzywdziła innych użytkowników.
 
W takim razie może zainteresowanie sobą by bardziej pomogło.
Dla Twojej informacji mnie nieraz uratowano w szpitalach przez ciężka depresję i anoreksje.. Tylko że u mnie dochodziło już do czynów autodestrukcji.. A na pewno sprawianie innym przykrości nie jest lekarstwem na depresję. No chyba że tobie takie dowartościowania pomagają. Ale na mojej osobie już tego nie będziesz robić i mam nadzieję że administrator dopilnuje abyś też nie krzywdziła innych użytkowników.

I teraz masz prawo pisać innym, żeby się zabili? Ciekawa teoria :)
Serio, skończ już. Będę słuchała swoich lekarzy.

To nie lotnisko, nie musisz informować o odlocie :)
 
I teraz masz prawo pisać innym, żeby się zabili? Ciekawa teoria :)
Serio, skończ już. Będę słuchała swoich lekarzy.

To nie lotnisko, nie musisz informować o odlocie :)
Ale kto tu piszę że ktoś ma się zabić. Żałosna jesteś. Wkręciłaś sobie że zaleceniami, które ja dostałam od lekarza chciałam zabić innych. Serio dziewczyno ogarnij się..
 
Jestem po rozmowie z lekarzem. Pobrano 16 oocytów z czego dojrzałych było 14 i one zostaną zapłodnione metodą ICSI. Do prawego jajnika był utrudniony dostęp, jest za macicą i zostało tam 4 mniejsze pęcherzyki. Dostałam Duphaston 2x10 mg za 9 dni jadę na kontrolę. Pierwszy telefon od embriolog będzie w piątek w 2 dobie, potem w 5 już z wynikiem końcowym. Transfer odroczony, wypadnie w połowie listopada.
Piękny wynik :) trzymam kciuki za dobre wieści od embriologów 💚
 
reklama
Jestem po rozmowie z lekarzem. Pobrano 16 oocytów z czego dojrzałych było 14 i one zostaną zapłodnione metodą ICSI. Do prawego jajnika był utrudniony dostęp, jest za macicą i zostało tam 4 mniejsze pęcherzyki. Dostałam Duphaston 2x10 mg za 9 dni jadę na kontrolę. Pierwszy telefon od embriolog będzie w piątek w 2 dobie, potem w 5 już z wynikiem końcowym. Transfer odroczony, wypadnie w połowie listopada.

Piękny wynik! Trzymam kciuki za maluchy ❤️❤️❤️
 
Do góry