reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

vinga nowy w entliczku prawie 1000zł. Na allegro ostatnio znalazłam za 750. Priori jest tańszy coś o 300zł chyba, a ponoć jest szerszy i ogólnie dużej różnicy między nimi nie ma.
 
reklama
Foteliki to temat rzeka. My zamówiliśmy Romer King Plus, ale jeszcze do nas nie dotarł. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
Eliana, moja też dziś szalała, ja ledwo żywa, a ona cała happy:-D Podziwiam mamy, które same wychowują swoje pociechy, nawet jeżeli tatusiowi wracają na weekend. Trzeba nie lada siły, aby podołać. :-)
 
klaczek kwestia przyzwyczajenia choć nie ukrywam, że jak M wraca to czuję sporą ulgę:)nie muszę brać prysznica w 5minut, mogę sobie połazić po sklepach bez celu itd...poniedziakłi są najgorsze, od środy jakoś leci:)
 
klaczek2004 jak już będziesz mieć fotelik to napisz jak ci się podoba. Czy ten fotelik jest mocowany za pomocą pasów czy isofix? Ja zastanawiam się nad ROEMER TRIFIX ISOFIX 2013 i ROEMER DUO Plus ISOFIX.
 
Dzisiejszy dzień jakiś okropny. Pogoda do bani, okres a do tego od jakiegoś tygodnia męczy mnie rwa kulszowa, z dnia na dzień coraz bardziej :( w poniedziałek idę do lekarza bo przecieź za tydzień wybieramy się w góry i jak tak dalej pójdzie to się nie ruszę. Do tego cały dzień trzeba skakać przy Małej i to chyba obciąża mnie najbardziej.
kasikd, pranie upchnięte na wizytę teściowej? ;) ja dzisiaj byłam w rossmanie, okazuje się, że tam też mają te plastry. Pani z obsługi mówiła, że bardzo dobrze się sprzedają i mają dobre opinie.
Mój Gadek też chyba oczekuje na nowe ząbki, ciągnie się za uszy niemiłosiernie i odkąd usnęła o 21 budziła się już 3 razy, raz nawet z wielką histerią. Usnęła łkając mi w ramię.. Jestem wykończona, najgorszy ten ból w pośladku i całej nodze - ani siedzieć ani stać. Masakra.
My jeszcze nie zmieniamy fotelika, Asia nie waży dużo, głowa jeszcze nie wystaje, więc nie zastanawialiśmy się nsd tym. Na pewno, tak jak i pierwszy fotelik, wybór padnie na Maxi Cosi.
Elutka, no oczywiście zostaje Ci jeszcze Allegro :) też muszę posprzedawać parę rzeczy, m.in. chustę Storchenwiege, bo u nas niestety nie sprawdziła się. Może ze 4 razy udało nam się w niej pochodzić. Aśka jest chyba zbyt dużą indywidualistką ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.

U Was to prawdziwe zębowe szaleństwo. U nas dzień przed 9miesiącem wyskoczył dopiero pierwszy:) Bardzo dzielnie to zniosła -po zachowaniu nie zauważyłam różnicy:szok:, dopiero jak się w buzi zabieliło:-D Na ból polecam masarze szczoteczką z zelem Bobodent.


Foteliki to naprawdę temat rzeka. My używamy fotelików po starszej córce, nie zdążyłam ich sprzedać jak znowu okazały się że będą przydatne:-D.

Spanie na brzuszku to bardzo dobra sprawa. Hania spała tak od 3 miesiąca i była bardzo silna. Ola śpi na pleckach lub boku, pozwalam jej na plecach bo śpimy jeszcze razem.

Asia niezła aparatka:-D Jestem w szoku. My ledwo pełzamy do tyłu. Ładnie siada z pozycji leżącej. Na nogi jakoś tak nie stawiam. Może powoli zaczniemy.
 
Karlocia, fajny macie ten pchacz, nasz strasznie szybki jest, Nat średnio za nim zdąża przebierać nóżkami, więc stoliczki edukacyjne sobie pcha przed sobą :-D A Asia super dziewczynka :) spyciula mała. Co do okresu to ja za bardzo nie pamiętam co to takiego (taki żarcik hehe)
Kaka, my na nogi małego nie stawialiśmy, sam ustał jak miał 7 mies i od tej pory kombinuje.
 
Dzięki Dziewczyny :) ona w ogóle jakaś szybka jest, aż mnie to czasami przeraża ;)
vinga pchacz taki: 7w1 Interaktywny chodzik ŁĄCZKA pchacz i jeździk (3368939208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Kupiliśmy na 8 m-cy, ale wtedy jeszcze się nie nadawał, bo tylko się za niego łapała i chciała przy nim skakać, więc była masa upadków. Dlatego odkręciliśmy tablicę z zabawami i do tej pory bawiła się tylko tą częścią (bardzo fajne rzeczy dla malutkich paluszków). A na 9 m-cy wyciągnęliśmy też pchacza, mój P skręcił mocniej tylne kółka, prawie się nie kręcą - bo też jechały za szybko i Maleńka śmiga. Dzisiaj już z dokręconą tablicą. Jednak cały czas trzeba być czujnym bo jedno pociągnięcie i bach jak widać na filmiku.
My też nie stawialiśmy jej na nóżki i też na 7 m-cy zaczęła sama wstawać a zaraz potem chodzić wokół łóżeczka.
 
klaczek2004 jak już będziesz mieć fotelik to napisz jak ci się podoba. Czy ten fotelik jest mocowany za pomocą pasów czy isofix? Ja zastanawiam się nad ROEMER TRIFIX ISOFIX 2013 i ROEMER DUO Plus ISOFIX.

Ten fotelik jest mocowany za pomocą pasów, nie mamy isofixa w samochodzie. Wypróbuję go już niedługo, w podróży nad morze.
Mam pytanie do mam mieszkających nad morzem - czy są u Was komary? Czy warto kupić coś na to dziadostwo? U mnie w mieście komarów brak i nic nie mam:no:
 
reklama
kkarolcia pchacz genialny:)bardzo mi się podoba. Ja czekam aż mi siostra przywiezie po swoich dzieciakach. Wiem co czujesz z tą rwą, też niestety mam to cholerstwo i coraz bardziej mi ostatnio dokucza. Mały coraz cięższy, a nie ma szans żeby go w ogóle nie nosić-jakoś do łóżeczka trzeba wsadzić i wyjąć z niego. W sierpniu idę na rehabilitacje, mam nadzieję że choć trochę pomoże.
klaczek ja nad morzem nie mieszkam, ale proponowałabym coś zabrać na krwiopijców:)
 
Do góry