reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

kłaczek, lovella ma odplamiacz dla dzieci ale średnio polecam. plam namaczanych nie usunęło za to wybieliło różowe śpiochy dla juniora! cyrk normalnie. ja polecam takie specjalne mydełko odplamiające, nacierasz i zostawiasz, możesz trochę szczoteczką potrzeć. śliniaki od marchwi tym doprałam

trzymajcie kciuki- dziś mam wizytę u gina, może dowiem się co junior ma między nogami ;)
 
reklama
och vinga gratuluje,drugi synuś jak fajnie:-)sama chciałabym mieć drugiego chłopaka:-)na dziewczynke widac musisz jeszcze poczekać;-)jak ja dawno nie widziałam zdjęć usg maluchów,człowiek tak szybko zapomina jak to było.
 
gratulacje Vinguś :-) wyprawki po Natanielu nie musisz wymieniać hehe..niech maleństwo rośnie zdrowo a ty dbaj o siebie :)
widać, że czas urlopowy, bo tak spokojnie na forum:-(
my wreszcie, po wielu miesiącach ustaliliśmy datę chrztu(chyba tylko mój Filip jeszcze nie chrzczony?:baffled:)nie obyło się oczywiście bez spięć..ksiądz zaznaczył już na samym początku, że chrzest w sobotę i na 17.30:szok::szok:no pogrzało gościa..ale mam zamiar się wybrać do proboszcza, żeby zmienił mi godzinę, bo nawet na obiad gości nie zaproszę?? W tych lepszych lokalach w soboty są śluby, a jakbym zrobiła chrzciny ok.12 w południe to jest szansa, że znajdę gdzieś wolne miejsca..masakra jakaś, a jakbyście słyszały jego uzasadnienia, dlaczego ta godzina to byście nie uwierzyły..ale już się nie będę rozpisywała, bo szkoda mi nerw:angry::angry:
 
dzięki dziewczyny, nie ukrywam że chciałam córę, jakiś taki żal jest że nie dane mi będzie mieć córki. ale synka i tak już kocham nas życie i nikomu go nie oddam hehe.
Panziorka, kurcze, powiem ci że nawet jakbyś na wcześniejszą godzinę przesunęła chrzest to lokale w których będzie wesele raczej się nie zgodzą na obiad (chyba że mają dwie sale). zżera mnie ciekawość co to za debilny powód wymyślił ten ksiądz
nam się urlop o jeden dzień przesunął, będziemy w Łebie od 10 do 13 sierpnia. mam nadzieję, że pogoda ładna będzie
 
Ostatnia edycja:
pandziorka1980 spokojnie :tak:nie jesteś sama. My też jeszcze nie ochrzciliśmy Olafa. Cały czas coś nam wypada i termin chrzcin się przesuwa. Ale tak naprawdę to chciałabym aby chrzest był sierpień/ wrzesień. Zobaczymy co uda nam się załatwić.
 
reklama
Vinga, gratuluję synusia, dobrze że wszystko ok, a imię piękne, takie dostojne. Wzruszyłam się widząc zdjęcie usg. Ciąża to piękny okres - poza pewnymi momentami:-D Pamiętam, że z dumą chwaliłam się brzuszkiem. A córci się jeszcze może doczekasz:-D
Co do chrzcin - uważam, że nie ma się co spieszyć. Ja do moment chrztu miałam dziecko idealne, a potem coś się popsuło:-D Także uważajcie mamy nieochrzczonych grzecznych dzieci;-)

Kupiłam mydełko odplamiające, nie do końca plama zeszłą, ale jest już znacznie lepiej, także polecam.
 
Do góry