reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Wow vinga gratuluje! Jak szybko sie udało,po ciąży chyba faktycznie łatwo zajść w ciążę:D Podziwiam że tak szybko sie zdecydowałaś,mnie jeden krasnal narazie obdziera z sił i nie dałabym rady chyba,z drugiej strony fajni mieć dwojke dzieci w podobnym wieku. trzymam kciuki za fasole,niech rośnie zdrowa:D
 
reklama
Elutka- myślę że warto zapytać pediatrę bo te wody mają jakieś tam właściwości, tak samo groty solne nie są wskazane dla wszystkich. Ja 17 maja mam szczepienie i jeśli nie zapomnę to spytam bo bardzo lubimy termy i można by było skoczyć w ramach relaksu:)

vinga- my od rana próbujemy was dogonić:-D
 
Elutka ja w listopadzie 2011 bylam w Bukowinie na basenach termalnych i byla babka co myslalam ze dzidzia ma ze trzy tygodnie a mialo 7 miesiecy :) Ja chetnie bym sie wybrala, ale narazie nie mam czym bo moj za granica siedzi a jak przylatuje to auta musimy sie pozyczac od rodzicow. Wiec dalszy wypad dopiero w lipcu :)

Kasik powodzenia :D oby bylo owocnie :)
 
Vinga gratulacje i wieeelki szacun za odważną decyzję. U nas nocka nie przespana bo mała pierwszy raz ma katar i normalnie jakby się jej życie załamalo - pół nocy się darła i nic nie pomagało, nawet na rękach noszenie, więc jak sobie pomyślę że mialabym byc teraz w ciąży to, to ... mój umysł nawet nie ogarnia tej tragedii:-p. Ale wiadomo kiedyś będziemy Ci zazdrościć że już masz dwójkę odchowaną.
Kasik powodzenia w starankach, oby były owocne.
 
VINGA GRATULUJE!!

my tez sie staralizmy 2 cykle, ale nic nie wyszlo,
za pierwszym razem myslalam ze moze juz.. spoznial mi sie 4 tyg okres i nic, teraz znowu mialam 'opuznienie' tydzien - ale nie wierzylam ze to juz,
Narazie chyba sie musimy powstrzymac.. Bardzo bym chciala ale sie pokomplikowala sytulacja teoche.

Wyszlo na to ze byc moze bedziemy z irlandii zjezdzac do polski [na stale] z mezem i wlasnie troche musimy sie wstrzymac z ze staraniami o dzidzie,. Jakos nie moge sie 'przestawic' na myslenie o byciu w Polsce - bo juz nie bylam tam [poza wakacjami] ponad 5 lat - i to taki powrot do 'szarej rzeczywistosci ' troche.
 
vinga - SUPER! Gratuluję!
Przyznam się że troszkę ci zazdroszczę. Gdyby sytuacja była inna to może też bym pomyślała o drugim dzieciaczku. Ostatnio w tv pokazywali takie malutkie dzieciaczki i miło się wspominało takie słodkie maleństwo. Ale po cesarce i tak musiałabym czekać... No ale powrót na Ziemię. Nie ma mowy przez najbliższe 3 lata o dziecku.

Emotion- mam nadzieje że sytuacja się rozwiąże pozytywnie. W Polsce ciągle słyszę że ktoś wyjechał a wy wracacie... Może to i dobrze.

Kasik - to trzymam kciuki.

Czy któraś z Was nadal czeka na okres? Wybieram się i wybieram do lekarza no i jakoś do ginekologa nie mogę trafić. Byłam raz po 6 tygodniach i tyle. A okresu nie mam. Trochę długo.
Pawełek niecierpi czapek zawiązywanych pod szyją. Oczywiście ubieramy ale często sam je sobie ściąga.
No i wreszcie wiem dlaczego po godzinie spacerowania nagle robi się marudny i nie chce siedzieć w wózku. Po prostu część wózka jest czarna i się nagrzewa. Poza tym sam materiał jest taki że przyciąga promienie słoneczne. Tak więc początek spaceru jest super a koniec to zawsze ryk i noszenie małego na ręku.
 
pesca-a ja się wybieram i na pierwszą wizytę od porodu dojść nie mogę:baffled: niby wszystko jest ok, ale chciałabym jakąś antykoncepcję, bo mnie W.namawia na kolejnego bobasa, a ja nie chce po żadnym pozorem.
emotion-ja wróciłam i żałuję tego do dziś..no, ale mam nadzieję, że wszystko wam się ułoży po waszej myśli i będzie ok:tak:
kasik-powodzenia i podziwiam :tak:

charlois-a ty tu jeszcze zaglądasz? jak nasz "mister" forumowy:-) wstaw jakies fotki :) i odezwij się
 
pesca, ja jeszcze czekam na okres. Miałam trzy razy takie minimalne plamienia, ale to na stówę pod miesiączkę nie podpada :/ Dorotka jeździ bez czapki ;)
vinga, gratuluję i spokojnej ciąży życzę :D
 
reklama
Hej Dziewczyny czytam Was i zaglądam do galerii,rosną nam dzieciaczki :-)
Vinga gratulacje!!! ja już nie chcę więcej dzieci :eek:chyba za stara jestem na kolejne :rofl2:

Emotion mi osobiście brakuje Polski i gdybym mogła to bym wróciła ale wiadomo szara rzeczywistość naszej ojczyzny przeraża,powodzenia Wam życzę:-)
Panziorka dzięki za pamięć Antoś ma się dobrze,leniwy tylko na brzuchu nie lubi i co za tym idzie do raczkowania się nie szykuje,wczoraj obniżyliśmy kojec i łóżeczko bo niby próbuje się podnieść ale myślę,że i tak za szybko to nie nastąpi,kupiliśmy mu chodzik,zasuwa w nim po jakieś 15 min dziennie.No i mamy jednego zęba a drugi prawie,prawie:-D
Chrzciny były 28 kwietnia i Anton cały szczęśliwy nic nie marudził,zadowolony jak zawsze.
My jeździmy bez czapki już dawno,upałów u nas nie ma :no:
 
Do góry