reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

the white one witaj z powrotem, świetnie ze jestescie juz w domku! przerazona jestem tymi walkami hormonów o których piszecie - rozpakowane dziewczyny - w ciąży cięzko mi ze sobą wytrzymać, co bedzie później?:szok:

Widzę, ze na jedną pełnia podziałała - charlois trzymamy kciuki!
Mama jak u Ciebie? akcja sie rozwinęła?
Mina zapomnialam napisać - ja nie mogę tego artykułu otworzyć - wyświetla mi sie informacja, ze brak takiej strony :eek:
Karola kolejna pełnia jest 29 października, trochę długo co? Ty zaocznie studiujesz? bo mówisz ze masz wyklady w tygodniu, w weekend, co to za tajemniczy system?

witam i ja z rana. Dziś wizyta wiec wizją "spotkanka" z synkiem żyję do 15.30 :-)
 
reklama
Majeczka - tak, zaocznie..bardziej mi chodziło o to że w tym tygodniu w weekend :tak: a mojemu M. się zaczynają zajęcia dziś bo on dziennie:tak: ale z drugiej strony mamy też zajęcia w piątki od rana czasem więc w tygodniu bo taki termin do weekendu trudno zaliczyć:-p trzymam kciuki za wizytę!!!
 
Majeczka - tak, zaocznie..bardziej mi chodziło o to że w tym tygodniu w weekend :tak: a mojemu M. się zaczynają zajęcia dziś bo on dziennie:tak: ale z drugiej strony mamy też zajęcia w piątki od rana czasem więc w tygodniu bo taki termin do weekendu trudno zaliczyć:-p trzymam kciuki za wizytę!!!

znam to skądś - ja studiowałam wieczorowo, a zajęcia miałam np jedne o 8 rano, pozniej o 14 a ostatnie trafialy sie nawet o 20.00. bosko... A ja zaciskam kciuki zeby CI sie udalo tak zalatwic na uczelni, zebys siedziec nie musiala, bo w 9m-cu to rzeczywiscie ciezko
 
Dzień dobry!

Matko i córko!! Ledwo 1 października, a oni już zaczynają wykłady! Wytrwałości życzę :-)
Majeczko wpisz w google tytuł ten co przy poście Miny i dopisz Wysokie Obcasy, powinnaś znaleźć. Artykuł szokujący, aż wierzyć się nie chce, że takie samce ponure po świecie chodzą. Obcięłabym im jajka!
Kciuki za wizytę &&&&&& :-)
Charlois trzymam kciuki żeby łatwo poszło &&&&&&&&&&&& Wszystkiego dobrego!
Karola jeszcze raz wszystkiego najlepszego!! Zobacz załącznik 503711

Mojego syna nie sprowokowało nic. Ani spacer, ani pełnia, ani moja tęsknota. Czekam nadal :tak:


Miłego dnia!
 
Niestety cisza. Skurcze minęły ale cały czas czuję kłócie w szyjce i taki inny nacisk. Dziś mam sporo do załatwienia, może coś wychodzę.
O dziwo nawet się wyspałam. Tylko 3 razy siusiu, ale nawet w miarę szybko usnęłam.

Też się boję tych hormonów. Ostatnio dość długo mnie trzymało , a zaczęło się chyba po ok. 1-2 tyg. Uczucie straszne.

U na spochmurno, ale słońce już sie przebija. Mały ma wycieczke do lasu z przedszkola i to koło naszego domu:-)

Mamba - fajnie, że wszystko się układa. JA też spirytus w razie czego mam.

Emotion - ja właśnie nie lubie takich spędów, bo zawsze komuś odbije i albo butelkami rzucają albo ktoś się
napije i rozrabia albo petardy. Wrrrrrrrr. DObrze, że nic wam sie nie stało.

Charlois - &&&&

Majeczka - &&& za wizytę

Lecę narzucić tapetę i zadzwonić do położnej żeby na KTG się umówić. Jeszcze kawkę wypiję.
 
witam i ja z rana. Dziś wizyta wiec wizją "spotkanka" z synkiem żyję do 15.30 :-)

&&&&&&&&&&&&& za wizytę.. i oczywiście czekamy niecierpliwie na relację..

a tego artykułu ja również teraz nie mogę otworzyć, albo go skasowali albo co..

dzień dobry mówię, kawkę zaraz robię bo no-spę muszę popić - mam bóle krzyżowe i w dole brzucha a że młoda ma grzecznie siedzieć więc kombinuję.. całą noc mnie brzuch bolał jak na @. chyba się coś szykuje..
jutro KTG po południu
 
Karola to życzę Ci żeby udało się pogodzić zajęcia na studiach z rodzeniem i generalnie macierzyństwem, wielu wyrozumiałych prowadzących ;-) a i najlepszego :-)
Majeczka powodzenia dziś na wizycie!:tak:
Charlois- żeby poszło szybko, sprawnie i jak najmniej boleśnie, czekam na dobre wieści:tak:
Emotion samo święto brzmi ciekawie ale jak znam trochę wyspiarzy to właśnie taki chaos, pijaństwo i spęd wokół jakiegoś wydarzenia odbiera chęci choćby na spacery, uważaj tam na siebie!
Mina to może się coś na dniach rozkręci, oby mniej tych bóli krzyżowych a więcej akcji jeśli już sobie tego zyczysz;-)

Ja też dziś wizytuję +ktg jak będzie miejsce, trochę się boję co wyjdzie po tych ostatnich skokach tętna małego no ale może będzie dobrze.

Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślnego dnia:-D
 
Majeczka - no więc wiesz jak to jest z tymi studiami:tak:
Mallinowa_Paula - to trzymam kciuki żeby Ci się udało sprowokować synka...ale widzę że jednej metody nie zastosowałaś jeszcze - a seksik to co??:-D musisz się poprawić:tak: dziękuję za piękny bukiet:-)
Mina - odpoczywaj bo skoro musisz wytrwać do 9 to innego wyjścia nie ma jak leżeć i pachnieć:tak::-)
Misza - również życzę powodzenia na wizycie ;-) i dziękuję..

Ja już po śniadanku i zastanawiam się co robić jak M. będzie na uczelni??? napewno zabiorę się za siebie bo jutro wizyta mnie czeka...i pranie nastawię ale co potem?? celebrowanie końcówki ciąży??:-D
 
reklama
Misza &&&&&&&& za wizytę i dobre tętno...
a młoda ma siedzieć do 9-tego.. czy tak wiele wymagam?? :-p:rofl2:

Karola pozostaje nam jedno do roboty:NIC
a poza tym "jestem oazą spokoju......"
 
Do góry