reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Izabela witaj z powrotem:-)
Marand super, ze usg wyszło dobrze:-) Kciuki za pozostałe badania i wizytę u endo:-)
Anć mi się wciąż zdarza mylić śpiochy z pajacem choć już coraz rzadziej:-D A instrukcja rysunkowa to super pomysł:-)
Maleństwo super, że już jesteś z nami i że z małym wszystko w porządku:-)
 
(czy zupę można zamrozić?),
oj moja mama gdyby mieszkała bliżej to ja bym miała nie +16kg tylko +26kg :-D
tak zupę można mrozić. Ja mam zwykłe plastikowe pojemniki i kiedy gotuje wielki gar bulionu warzywnego albo na kurczaczku to zamrażam i wtedy mam gotową bazę na inne zupki dowolnego smaku.

Bardzo dawno na samym początku ciąży pisałam na wątku ale napewno mnie nie pamiętacie:-)) jakoś cieżko przyszło mi sie oswoić z myślą o tym ze będę miała dzieci z tak mała różnica wieku. Ale ostatnio jest już lepiej tłumaczę sobie ze nie ja pierwsza i nie ostatnia:-))
Wiec jeśli pozwolicie to sie przyłącze po raz drugi.
izabela witaj córo marnotrawna :-D jak widzisz zaczynamy się rozpakowywać (krak) więc zdążyłaś :tak:

j
a dziś w końcu przyszła pościel dla mojego bąbelka i pieluchy, także chyba mam już wszystko
tylko teraz to poprać no i poprasować
super że z tarczycą ok..
tylko nie szalej z tym praniem itd. na razie jedno forumowe dzieciątko nam wystarczy

ja dziś lodówkę wymyłam, kuchnię wysprzątałam, zrobiłam scenę z płaczem Lubemu (nie mam pojęcia o co, naprawdę) więc teraz leżę i odpoczywam :-D
grzeczna dziewczynka.. leż i celebruj się :-)

hej
wczoraj wyszłam, wykluczyli podejrzewaną hipotrofię. poprostu mój Jaś będzie mniejszy. mam badanie wagi płodu 7.09 a 6.09 mam wizytę u gin.
nareszcie!!:-) super że będzie Jaś monitorowany.. &&&&&&

a mi daje się we znaki moja pobudka po 5 rano, zaczynają mnie oczy piec.
ale mam nadrabiania tyle że nie daruję..
 
maleństwo super że jednak wszystko oki i już w domku
mina to jesteś oczywiście rozgrzeszona z nadrabiania idź odpocząć;-):-)

ale dzisiejszy dzień dał nam wrażeń chyba wszystkie uświadomiłyśmy sobie że nasze dzieciaki przyjdą na świat już za niedługo zapewne wiele z nas urodzi jeszcze we wrześniu......

ja osobiście zaczynam się coraz bardzie stresować i to nie to że boje się porodu bo będzie bolało tylko żeby wszystko poszło gładko i zdrowa szczęśliwa dzidzia była już w moich ramionach.......

ja też spadam dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe,czemu takiemu dużemu maluszkowi Krak (3,2kg) założyli sondę...
Krak,trzymamy kciuki!!!!Wszystko będzie dobrze!
 
malenstwo - super że w końcu w domu i że z maluszkiem jednak wszystko ok:-)

oj wrażeń to my faktycznie miałyśmy dziś dużo, ja o niczym innym nie myślę od kilku godzin
 
hej

ja dzis od rana do 13 na zakupach, potem R zrobil spaghetii na obiad i zaprosilam siostre i R bratowa wiec wogole nie mam czasu na czytanie

Paula to wspoolczuje bo znam ten bol

Mina hehe wiem ze sa rekawiczki ale do glowy mi nie przyszlo ze papryczka moze poparzyc rece gorzej niz wrzatek

Marand super wiesci

Nikamo pisalam do Belki, zaraz napisze co mi odpisala

MAlenstwo witaj w dwupaku
 
Ja przeczytałam że Krak urodziła jak jadłam. Hmmm o mało co nie umarłam bo się aż udławiłam co sie nakrzypałam to moje :tak: Ale sie cieszę niesamowicie:-D
Maleństwo cieszę się że już wróciłaś i niech ten Jasio rośnie na Jana :tak:
Nikamo no tak to jest ale nie zakładałam że któraś urodzi w sierpniu. Mnie jedyne co martwi to to żeby podali mi na czas ten antybiotyk na paciorkowca:sorry2:
Ja dzisiaj na spacerku byłam kupiłam sobie w ciuchaczu sweterek taka narzutke i parę rzeczy dla juniora :tak: No i oczywiście zahaczyłam o moją tania ksiażke i znów wróciłam z dwoma pozycjami ksiązkowymi:sorry:
 
reklama
Do góry