reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam dziewczęta, już nie tak porannie, ale przygotowywałam Wam śniadanko :-)
Zobacz załącznik 487157

Smacznego, a ja pędzę nadrabiać wątki ;-)


Nadrobiłam :-)
Ja dziś wstałam po 5, odprawiłam męża do pracy i poszłam grzecznie dospać co swoje. Wstałam o 9:26 :eek: Słońce u nas w pełni, ale temp. ludzka na szczęście.
sonkaa cieszę się, że nocka przespana i jesteś wypoczęta :-)
Zostawcie te drzwi w spokoju Zobacz załącznik 487167. Macie oboje z Majką nakaz leżenia i NICNIEROBIENIA!!!!!!!!! Jak nie to przyjadę i będziecie siedzieć na karnym jeżyku!
Mina29 buty w moim guście, są świetne, polecam też Irregular Choise - również super wygodne butki :tak:
patrycja nie stresuj Sonki niech leży i odpoczywa ;-) Życzę żeby wyjazd w góry się udał! Kciuki za wyniki badań &&&&&, oczywiście dobre :-)
nikamo wracaj już do zdrowia kochana &&&&&&. Czas najwyższy i trzymam kciuki żeby jak najszybciej pojawiły się zlecenia &&&&&. Ściskam mocno!
mimii wracaj i zdawaj relację z 3D &&&&&&&&&&&&. Wiem, że będzie dobra. I niech Ci dzień do 19 szybko minie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)
Na początek kilka słów o sobie-mieszkam w Gdyni,ale będę rodzić w Kołobrzegu.Jestem już mamą dwu i pół latka,którego rodziłam we Włoszech,o polskich porodówkach nasłuchałam i naczytałam się niemało,także powiem szczerze,że mam lekkiego pietra rodzić tutaj.Dlatego też zdecydowaliśmy się z mężem na poród rodzinny choć nie wiadomo czy zdążymy,bo mąż wraca z kontraktu na początku października,a ja mam termin na 22.10.Zależy od maleństwa kiedy zechce wyjść.Mam nadzieję ,że poczeka na tatę:tak:.
poza tym mój czas spędzam głównie w domu mimo fantastycznej pogody,niestety.Mam dość bolesne skurcze i inne dziwne dolegliwości,także muszę dużo wypoczywać.No,ale co tam,trzeba się poświęcić.Nie pierwszy i nie ostatni raz:-(
NIKAMO-pytasz czy rzeczywiście jestem taka eko?...........starałam być się na początku,ale z czasem zdałam sobie sprawę,że po pierwsze nie zawsze się chce,a po drugie żeby być super eko trzeba mieć kupę kasy.Niestety bycie eko kosztuje.Także nie zawracam sobie zbytnio tym głowy.Staram się używać jak najmniej chemii,ale nie zawsze się udaje.Trudno:-).Nie jestem jakimś ekooszołomem:no:.
Teraz idę trochę ogarnąć mieszkanie,późno mi się dzisiaj wstało,jak nigdy:)


 
paranie powieszone
teraz pierze sie koldra kuby, potem poduszka i podklad a na koniec poszewki, jest cieplo wiec do nocy wyschnie

Ekomama witaj
jak to z Gdyni jestes a w Kolobrzegu bedziesz rodzic :szok::szok::szok:, przeciez to kawal drogi :szok:

Mimi powodzenia na wizycie

kurde powinnam zerwac borowki ale mi sie nie chce, jakos z brzuchem to ciezko mi. Ale od soboty nie zrywane wiec jest napewno bardzo duzo. Bede sie wieczorem jak slonce sobie pojdzie wyjsc i zebrac:baffled:
 
paranie powieszone
teraz pierze sie koldra kuby, potem poduszka i podklad a na koniec poszewki, jest cieplo wiec do nocy wyschnie

Ekomama witaj
jak to z Gdyni jestes a w Kolobrzegu bedziesz rodzic :szok::szok::szok:, przeciez to kawal drogi :szok:


kurde powinnam zerwac borowki ale mi sie nie chce, jakos z brzuchem to ciezko mi. Ale od soboty nie zrywane wiec jest napewno bardzo duzo. Bede sie wieczorem jak slonce sobie pojdzie wyjsc i zebrac:baffled:

Kolejna robotnica :-p Też chyba pranie wstawię, pościel i kołdrę :tak:, bo u nas również ciepło.

Podpinam się do pytania o poród.

A do pomocy w zbieraniu borówek zawołaj szpaki ;-)

Miłego dnia :-)
 
witam się i ja:)

Patrycja -
kciuki za badania;-)
Mimii - kciuki za wizytę, czekamy na dobra relację;-)
Nikamo - zdrówka życzę:-), mnie po weekendowym wyjeździe też kaszel dopadł, mam nadzieję że nie przerodzi się w nic groźnego
M_Paula - ale wybór śniadaniowy:szok::-), teraz mam mętlik w głowie co wybrać i pewnie będzie siedziała głodna do obiadu

Ekomama - witaj:-)

normalnie czytam o tych wszystkich porządkach i wszelkich pracach i jest mi wstyd:zawstydzona/y: bo ma takiego lenia że nawet pozmywać mi się nie chce
poproszę o kopa bo przydał by mi się na rozpęd aby chociaż chałupkę z deka ogarnąć

dziś mamy ostatni wykład w szkole rodzenia i trochę żałuję że tak szybko się to kończy, co prawda czekają nas jeszcze zajęcia praktyczne z kąpieli i poród rodzinny
 
Witajcie dziewczyny,w krakowie znow upał,masakra,nie wiem jak ja przezyje weekend bo zapowiadają ponad 30 stopni.
Nie wiem jak,ale ominęłam szpilki Miny i dopiero sie wróciłam,nigdy nie widziałam takich,jakoś zawsze skupiam sie na jednolitych barwach:-) jakoś nie moge sobie Ciebie wyobrazić w tych szpilach,wyobrażałam sobie Ciebie jako ułożoną żone i mame,a ty widze szalejesz:-)
A co do zakupów to jak sie dziecko urodzi,zrzuce nabrane kilogramy to wiosną bede szalec,teraz nosze namioty wiec bede musiala sobie odbić:-D
za szpili tez bym dużo oddała,chodze w japonkach bo w nic innego sie nie mieszcze,a i one zaczeły mnie uciskac.za chwile przerzucę sie na kapcie filcowe z zakopanego;-)
 
Marand, Paula hehe ja sie nie pisze to tych pracusiow. Zrobilam to jedynie z rozsadku bo Kuba sie mocno poci, czasem az posciel mokra. Do tego ma pokoj na poddaszu, od wschodniej strony wiec ma cieplo i chcialam mu odswiezyc posciel po tych upalach :-D
a w kuchni balag i juz kilka razy wchodzilam i wychodzilam :-D

ja za szpilkami nie tesknie to jestem jakas ich milosniczka, wiadomo ze na wyjscie tak ale na sobie nie koniecznie
 
Mina wow ale buty!Super!
Patrycja kciuki za wyniki zaciśnięte!
Mimi pochwal się koniecznie zdjęciami Malutkiej wieczorkiem!
Nikamo zdrówka życzę!
Ekomama witaj

Ale wy pracowite jesteście :-) Ja mam takiego lenia, że najchętniej bym z kanapy nie wstawała. A posprzątać by się przydało... No ale jutro też jest dzień :-p Narazie mam w planach ugotować zupkę, a później chyba wybierzemy się do ikei. Mieliśmy jechać w weekend ale tam zawsze takie tłumy ludzi, więc wole załatwić to w tygodniu jak będzie troszkę luźniej.
 
reklama
Do góry