reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
KarolaM - to jednak nie ten sam, mój nadal kosi :-)

mamba - wrzuciłam taki podręczny przepisik :-)

Mina - za chwilę znowu pojawi się nowa kruszynka i znowu tak przeleci... cholinder :-)
 
Karola.. a mój na mnie i nasze dzieciaczki :-)

Zmykam dziewczynki, bo mi się odleżyny na pupie zrobią, bo siedzę dziś głównie przy kompie :-), dobrej nocki :-)
 
jak on biedny daje radę z czterema żonami:-):-) chyba jednak nie wyrabia bo właśnie padł na kanapie i śpi:-D:-D a jeszcze na grafik ma jechać i zakupy nas czekają....

KarolaM - to jednak nie ten sam, mój nadal kosi :-)

a moj zalegl na komputerze bo przed chwikla dopiero z pracy wrocil.

Paula a Twoj co robi bo moze to ktorys z tych trzech :-D

Mina sliczny maluszek
 
Mina, tak rozmiar bucików dobry bo jeszcze ze sklepu do mnie dzwoniła i pytała i zdjęcia nawet wysyłała :-) a co do ochraniacza to zapewne znajdzie się jak nie będziecie szukać, ja mam tak zawsze. Ale Kajtuś jaki słodziutki na tym zdjęciu, napatrzeć się nie mogłam :-)

Tak piszecie o tym "wspólnym" mężu i tak sobie myślę, że nie dość, że facet pracowity to i jaki obrotny bo dał radę zrobić 4 dzieci na raz :-D:-D:-D;-)
A jak już w temacie naszych mężów to i mój właśnie wrócił z pracy z wyjazdu :-)
 
witam się i zaraz zmykam

znów mam mega nadrabianie, bo cały dzień prawie poza domem
najpierw jeździliśmy za wózkiem i jak dobrze pójdzie to za tydzień będziemy już mieli go w domu, później załatwianie spraw z internetem, jeszcze później na ćwiczenia do szkoły rodzenia, po ćwiczeniach wykłady, zakupy i wreszcie w domu

oczy mi się już kleją więc zaraz idę lulu

także dobrej nocki
 
Sonka przepiękny sen! oby się spełniło zwłaszcza z tym brakiem bólu ;-)


Majeczka gratuluję wizyty i Wojtka. ja się ostatnio tak naczytałam na wizytowym o tych wszystkich zmianach "płciowych", że mi przed oczami stanęły te róże i żyrafki co to nakupowałam. już nawet zapytałam Lubego co zrobimy jak zamiast Marianki wyjdzie Gustaw to nie odrywając oczu od telewizora wymamrotał, że i tak będziemy kochać jak swoje :-D


Mina ja absolutnie nie mogę się doczekać zakupów wiosennych. w styczniu napaliłam się na koturny od Jeffrey'a Campbella i już prawie wydałam na nie miesięczne stypendium kiedy dowiedziałam się, że jestem zaciążona :-D więc stwierdziłam, że nie będę taką hardcorową ciężarną, co to biega na obcasach (z perspektywy czasu stwierdzam, że nie byłoby na to szans), a poza tym mojej mamie urosła w ciąży stopa o numer więc nie bawiło mnie wyrośnięcie z butów. ale jak przyjdzie wiosna i wrócę do figury to zaszaleję. i już nigdy nie będę nosić luźnych ciuchów, bo w ciąży mi się to sprzykrzyło.
U Kaja w przedszkolu zawsze mieli dla niego owoc bo on słodyczy nie lubi i jak były wafelki czy serki Danone to on dostawał np. Jabłko, banana. Ale mandarynek i pomarańczy już nie chciał bo za słodkie. Więc jak drożdżówki leżały na tacy na podwieczorek to on się pytał "a co dla mnie?"
I tak jest do tej pory, nikt go lizakiem nie przekupi!
:szok: masz jakieś cudowne dziecko! czy stosowaliście hipnozę? :-D

a ja właśnie zauważyłam że skończyłam 30 tydzień :-) dziś.......yupiiiiiiiiii kurde chciałabym jeszcze pochodzić tylko 8 tygodni i niech mały się eksmituje:-D
tak. ja też tak poproszę. niedługo zacznę ryć kreski w ścianach w odliczaniu. tak bardzo chce już przytulić Mariankę! :tak: no i pozbyć się tych wszystkich... skutków ubocznych :-)


Zrobiłam w końcu dzisiaj ten peeling kawowy , ale chyba za rzadki mi wyszedł bo przy okazji zachlapałam całą łazienkę.
Pytanie do dziewczyn, które stosowały: czy rzeczywiście zmniejszył wam ię cellulit? Jeśli tak to po jakim czasie stosowania?
Milego dnia :)
ja zawsze zachlapię całą łazienkę :-D. a jego skuteczność zależy od regularnego stosowania. no i tego jak bardzo zaawansowany masz cellulit. mi się nie zmniejszył, a zniknął zupełnie po 1.5 miesiąca. teraz w ciąży wrócił minimalnie, ale zatrzymywania wody nie da się do końca powstrzymać jak nam hormony szaleją.


Sonka jak lubisz ostre i meksykanskie polecam fajitas
tu jest fajnie pokazane
Jak zrobic Fajitas z kurczaka [video-kuchnia.pl] - YouTube
tylko R daje czerwona cebule i dodajemy jeszcze jak mamy sos do Fajitas ktore czas w tygodniu meksykanskim jest w Lidlu. No i R drobniej kroi i najpierw dusi warzywa bo trzeba dluzej niz mieso
jemy to z sosem salsa i smietana (lagodzi ostry smak) no i z frytkami bo tak lubimy najbardziej
Ja nie lubie fasoli a z tego co widzialam to cos co jadlas dzis jest z fasola
muszę zrobić koniecznie! i jak tu być szczupłą?
a te ścianowce to rewelacja. ja byłam tą dziewczynką, która bawiła się samochodami. miałam nawet piętrowy garaż z windą dla resoraków. :-D widzę, że te czasy byłyby dla mnie lepsze na dzieciństwo.

Karola gratuluję przeprowadzki i nowego lokum!



uffffff..... Dziewczyny Was to nadrobić... aż się boję na tydzień wyjechać.
 
To i ja przyjmę zaproszenie:)
Mam termin na 22 października,niby jeszcze dużo czasu,ale czas goni.Późno wpadłam na te forum,ale postaram się poczytać co nie co,bo całości to kurczę nie wiem czy zdążyłabym do października:)
A tak z ciekawości,czy któraś może będzie rodzić w Kołobrzegu?
Póki co pozdrawiam i do jutra.
 
reklama
Witajcie ,zaległości czytelnicze nadrobione .
Karola gratuluję mieszkanka.
Już tydzień zabieram się za zrobienie tego peelingu ,który polecałyscie.
Życzę dalszych udanych zakupów ,miłego dnia
 
Do góry