reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Paula - posłuchałam Cie i nie robię nic :-), wykonałam tylko naleśniczki z waniliowym Danio, borówkami, malinami i bitą smietaną _ szczyt rozpusty, w życiu nie robiłam takich wypasionych, ale rodzina szczęśliwa

mnie boli gardło, więc się trochę martwię, w ogóle jakoś forma mnie dziś opuściła, idę poleżeć , pa :-)
 
reklama
a potem byłam u mnie na UP oddać indeks a tam jak zwykle babka w dziekanacie mega wredna zapytała jak śmiem jej głowę zawracać:szok::wściekła/y: a miała tylko i wyłącznie wziąć indeks i odłożyć go na półkę żeby inna kobieta podbiła (co w końcu z wielką łaską zrobiła...)

Zobacz załącznik 487196

Paula - posłuchałam Cie i nie robię nic :-), wykonałam tylko naleśniczki z waniliowym Danio, borówkami, malinami i bitą smietaną _ szczyt rozpusty, w życiu nie robiłam takich wypasionych, ale rodzina szczęśliwa

mnie boli gardło, więc się trochę martwię, w ogóle jakoś forma mnie dziś opuściła, idę poleżeć , pa :-)
Całę Twoje szczęście!! :-p Życzę smacznego.
Nie martw się tylko sok z malin, napar z majeranku i miód z cytryną wprowadź. Zdrówka!! Oby to był fałszywy alarm &&&&
 
Hej Dziewczyny:-)czytam Was już jakieś 2 miesiące ale jakoś ciężko było mi się wbić na forum,wy już takie zadomowione:-Dale jak widzę nie tylko ja postanowiłam do Was dołączyć,mam nadzieję,że się przyjmę:-D
Mam termin na 15 pażdż,będzie synek Antoś:-D
 
Witam Ekomamę, mam nadzieję, że te historie z polskich porodówek okażą się tylko legendami. :tak:



Mina szpilki super ładne, też się przymierzałam do nich, ale jakoś się nie złożyło, zresztą ze mnie taki pędziwiatr, że na codzień raczej bym się połamała, koturny są chociaż stabilniejsze. twój Mąż jest wysoki? bo u mnie mamy równo po 174 cm więc Luby nie przepada za szpilkami ;-)

miłych zakupów.



Mimii udanego usg. czekamy na zdjęcia!


Nikamo
&&& co by zlecenie wpadło.


Karola panie z dziekanatu to mój jeden z ulubionych podgatunków człowieka. są prawie tak świetne jak panie z rejestracji z przychodni.
a z tym ślubem to faktycznie przesadziłaś. trzeba było powiedzieć, że bardzo przepraszasz i jak będziesz brać następny do skonsultujesz termin z nią żeby nie stwarzać niepotrzebnych problemów. :-D


Sonka
leż i wypoczywaj. swoją ostatnią aktywnością wyrobiłaś moją miesięczną normę.


Belka ja też namawiam Lubego żebyśmy pojechali dziś do IKEI (całe 7 przystanków), ale mi się wykręca, że w weekend, ja znów nie chcę w weekend, bo to samej kasy będziemy stać 20 minut, a na hali też trzeba będzie toczyć walkę z tłumem ludzi. :dry: mam nadzieję, że wywalczę.




co do mojego wyjazdu to w przyszłą środę będę uciekać do rodziców na działkę i pewnie dam się porozpieszczać przez jakiś tydzień. ale jestem serio przerażona jak pomyślę ile będę mieć nadrabiania po tej nieobecności. ;-) a może wszystkie wyjedźmy na raz? :-D
 
co do mojego wyjazdu to w przyszłą środę będę uciekać do rodziców na działkę i pewnie dam się porozpieszczać przez jakiś tydzień. ale jestem serio przerażona jak pomyślę ile będę mieć nadrabiania po tej nieobecności. ;-) a może wszystkie wyjedźmy na raz? :-D

A duża działka?? Zobacz załącznik 487204:-D
Życzę udanego wyjazdu do ikei DZIŚ :-)
 
witam nowe mamy


Mina super buty. kajetan tez śliczna fotka. jaki śłodki i malutki.

Jutro wizytuje. w sobotę wyjeżdzam nie będzie mnie trochę ale postaram się przez tel zaglądać lub jak wrócę nadrobię Was.

dziś placki ziemniaczane na obiad miałam. tarłam zioemniaki.
Udało mi się zapuścić wkońcu pazurki i ciężko było ze4trzeć ale dałam radę. i pazurki całe. ;p
 
reklama
witam sie i ja nie mam sznas by nadrobic zlapal mnie dolek dzis dostalam wiesci z pl wiec tez mnie to na duchu nie podnioslo tylko dowalilo:-(ogarniam tematyczne watki ale glowny opuszczam zeby nikomu humoru nie psuc wlasna depresja:-(
worki próżniowe na poduszki po 7zł a na kołdry po 10 czyli drogo.. na allegro taniej
u nas sa po 1Ł niezalenie od rozmiarow:tak: pakowane sa po 2-3 jak mniejsze i pojedynczo te wielkie :tak:
ahh i buciki fajowe:tak: ja szpilejk nie nosze bo mialam kiedys kostki w nogach rozwalone wlacznie ze stawem skokowym i nie bardzo moge nosic juz:baffled::-(

witam nowe mamy zapraszam do rozgoszczenia sie na pazdzierniku:tak:
 
Do góry