reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Karola - jak do kina to tylko na Batmana nowego!!!! my juz bilety zabukowalismy i idziemy w sobote :) nie moge sie doczekac :)

kosmetyki dla dzieci - u mnie ciepla woda i waciki, a do kapieli ciepla woda z kropelka oliwy z oliwek :) tyle

co do proszkow do prania / plynow do plukania to ja mam Fairy Non Bio, wszystkie moje kolezanki uzywaja i bardzo zadowolone, o taki:
hewhe na batmana to teraz strach isc do kina;-)kto wie czy jeden czubek na swiecie:dry: fairy uzywam i ja wlacznie zplynem do plukania. od poczatku amelkowe ubranka w nim piore i nasze tez:tak:
a kasa wydana na oliatum...jest tanszy produkt olian sie nazywa i to dokladnie to samo jest. poza tym oliatum to parafina wiec butelka parafiny to jakies 2zl i wystarczy dolac pare kropel do wody:-) u na sprzetestowane i sprawdzone. choc ja mam oliatum i wsio co na recepty za free wiec mi jest obojetne co bede uzywac bo jak wyprosze lek o recepte z danym produktem to mam darmowe:tak::-D
A właśnie... Przymierza się któraś z was do pieluszek wielorazowych? Ja używam u Anielki tetry z otulaczami i jestem bardzo zadowolona. Używaliśmy przez kilka miesięcy jednorazówek, ale w ramach oszczędności znów nawróciłam się na tetrę. Czuć po portfelu i wcale nie ma z tym jakiejś strasznej roboty. Teraz do drugiej córci już jestem nastawiona również na tetrę. Próbuje któraś?
ja sie przymierzam:-) wlasnie grzebie po sklepach i po necie w poszukiwaniu odpowiednich pieluszek dla nas..tzn dla Olivki:-) na poczatek wiadomo pampki ale jak sie unormujemy w posilkach i kupkach to bedziemy wielorazowe uzywac i chce otulacze z wkladami tylko wlasnie mam metlik w glowie ktore lepsze...kasy tez jakos nie mam na raz zeby wydac majatek i same najdrozsze kupic:zawstydzona/y:bede testowac np zamowie ze 4 pieluszki jednej firmy sprawdze co i jak i dokupie np z innej formy ze 2-3 szt i potestuje:-)
 
reklama
Kopytka zrobione i zjedzone jeszcze tylko S jak wróci z pracy to mu odsmaże i będzie z glowy.
Powyciągalam wszystko z szafy i komody w sypialni i teraz nie chce mi się tego sprzatnąc bo nie wiem co i gdzie poukladać :baffled: i gdzie zrobić miejsce dla maleństwa

malinowa
ja jak mi morfologia poleciala to gin zalecil ascofer i już na następnej wizycie wyniki były dobre :tak:
 
[
Co do prania, to jeszcze zwrócę uwagę że płyn do płukania nie nadaje się do tetry używanej do przewijania, gdyż zmniejsza jej chłonność. Tak samo nie prasuje się takich pieluch.

pierwsze slysze, na tetrze jest znaczek ze mozna prasowac. Ja poprzednio normalnie pralam i prasowalam i nie zauwazy;am zeby nie byla chlonna.

a ja z obiadek na latwizne poszlam
pojechalam do sklepu z garmazerka i kupilam pierogi, krokiety i kopytka :-D.

Barszcze sie gotuje wiec dzis krokiety a jutro kopytka :-D
pierogi zamrozilam na pozniej

co do bialego jelenia to ja kupuje te kosmetyki turystyczne wlasnie jelenia i sa ok

Malinova ale ja mysle ze troche zjadamy tego magnezu w pozywieniu, czytalam zeby ewentualnie brac 100mg. W tych witaminach ktore biore jest 50mg to myslalam ze jedna kapsulka wystarczy.
kurde ale troche mnie martwi to co piszesz o tym sumplementach :baffled:
 
malinova no właśnie to żelazo może powodować i zaparcia i biegunki, zależy od organizmu. Ja na szczęście dobrze toleruje ten Tardyferon, no ale przy Sorbiferze było już gorzej.
A co do banku krwi pępowinowej to ja się właśnie zastanawiałam nad tym, no ale dalej nie jesteśmy zdecydowani. Najgorsza ta pierwsza opłata :dry:
 
Dziewczyny zapomniałam położna poleca mi TENS
Czym jest elektrostymulacja TENS ?
no nam na szkole rodzenia położna też polecała... a opinie od użytkowniczki mam jedną. powiedziała, że ją tak bolało, że tens ją tylko bardziej wk.... i absolutnie nie pomagał. więc chyba nie ma co oczekiwać cudu. :-D

:-D:-D:-D:-D... no to mi humor poprawiłaś :-D Z mojego własnego porodu przypomina mi się tylko jedna sytuacja: poprosiłam męża o wodę a on swoją bluzę zdjął coby ją w wodzie umoczyć :-D:-D:-D chyba chciał mi biedny zrobić okłady :-).

hahahahahha :-D:-D:-D:-D:-D:-D

oluska gratuluję synka!

wiem ze nie powinnam sie tymi przeplywami stresowac ale jak czytam w necie co to moze spowodowac to wlos mi sie jezy na glowie. Jakos teraz bardziej o tym mysle niz w poprzedniej ciazy

pocieszam sie tym ze pewnie polowa ciezarnych wogole nie ma robionego usg pod kątem przeplywow i jakos nie ma z tego powodu tragedii. Czesc tez ma napewno zle przeplywy nawet o tym nie wiedzac.
nie czytaj!!!! :no::no::no:


A ja własnie wieczorkiem robiłam sobie paznokcie u nóg:1,5h! no masakra jakaś, a co będzie za miesiąc i 2?:szok:
no ja już sama tego nie robię... Luby jest szkolony, ja serio nie sięgam. :-D

azorek gratuluję pracy męża!!


edit:
właśnie przeczytałam plotkę że poród Pazury kosztował 16tys zł w najdroższej klinice. i to nie w warszawie!
Ciekawe jakie efekty specjalne były że taka kwota wyszła.
U Damiana kosztuje ok 6 tys z cc na życzenie. a jeszcze 10?
tutaj znalazłam za 16 tys.. masakra jakaś.. za co się pytam?
Poród w Medicover
no ja też nie mam pojęcia :no::no::no: na ile lepszych celów można przeznaczyć taką kasę... zwłaszcza, że opieka medyczna nie jest tam na jakimś super poziomie, jak coś się dzieje to faktycznie i tak państwowy jest grany. płacić 16 tys za to, żeby mnie ktoś głaskał po głowie na skórzanej kanapie?

Mina a mnie jakos do konca ten blog nie przekonuje, tyle kosmetykow testowanych i prawie z kazdej serii najlepszy Rosmann :baffled:, to takie troche dziwne

a te z Rosmana od pierwszych dni ???
jak ja czytałam na tych kosmetykach to wydawało mi się, że od miesiąca.....

No ale gwiazdy typu Pazura czy Jusis (czemu ta małpa nie rodziała ekologicznie na łonie natury?) to co innego.

Dziewczyny jakie żelazo bierzecie? Bo czytam, że średnio wam pomaga. Ja dostałam Tardyferon na receptę dziś będę miała wyniki to zobaczymy czy pomaga.
Jusis drugie dziecko rodziła w domu, w wannie.
i ja też dostałam tardyferon fol.

co do banku krwi pępowinowej bardzo chciałam, ale niestety finanse na to nie pozwolą :zawstydzona/y:


nie było mnie przez chwilę, ale mnie też dopadł brak weny i lenistwo. z całych sił starałam się nadrobić, mam nadzieję, że o niczym i nikim nie zapomniałam.
ostatnio się chwaliłam, że nie mam skurczy więc muszę powiedzieć, że teraz już mam. i to jakie. budzę się i mam ochotę się drzeć.
co do bólu pleców to już nawet nie skomentuję, bo czuję się tak, że mogę przybijać piątki z moją 88-letnią babcią. wczoraj mi pomagała wstać z kanapy. :-D
lecę teraz upichcić jakiś obiad, ale jeszcze tu zajrzę.
 
reklama
Jusis drugie dziecko rodziła w domu, w wannie?? skoro taka EKO to powinna w jakiejś sadzawce z żabkami między liliami wodnymi .. hipokryzja po całości.
Ciekawe jakby śpiewała gdyby były jakieś komplikacje.
Ciekawe czy kosmetykami eko ją charakteryzatorki mażą przed wejściem na antenę w TV..skoro taka restrykcyjna to już wszędzie powinna się stosować do swoich porad..

o banku krwi pępowinowej było ostatnio nawet w tv i znamienici lekarze wypowiadali się że to przydaje się jako 1 do kilkunastu tysięcy, reszta to strata pieniędzy na przechowywanie itd. Wszelkie technologie wykorzystania tego są zbyt drogie dla przeciętnego zjadacza chleba.
 
Do góry