reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Paula super, że masz juz sprzęty.. sen juz spokojniejszy? ;-)
u mnie z humorem troche lepiej dziekuje

mnie tez coraz częściej kręgosłup boli i ta nieszczęsna kość ogonowa, ale jeszcze kilka dni i nie bede musiała przy biurku siedziec prawie 9h!
Tak, już lepiej śpię gdyby nie to, że się co chwilę kręcę ;-), boli mnie kręgosłup, prawe lub lewe biodro (zależy od pozycji spania).
Cieszę się, ze już Ci lepiej, ale współczuję bólu. Przejdzie podobno po porodzie :-D


Pędzę dalej dowodzić. Teraz w malowaniu, później fugowaniu itp.:cool2:
 
reklama
to nie fugi ale paznokcie u nóg..ale i tak walę skruchę..
1201105368_f.jpg

fugi czy paznokcie - to i to jazda niezła, a hygienistka CI sie należy! walisz skruche? skad TY te hasła bierzesz? :-D
 
fugi czy paznokcie - to i to jazda niezła, a hygienistka CI sie należy! walisz skruche? skad TY te hasła bierzesz? :-D

no co? normalne powiedzenie... :-D

czytam plotki w necie..
Pazurowa urodziła w klinice na Wilanowie w Medicover więc to 16 tys to pakiet VIP
Kamila Łapicka wyrzuciła rzeczy Andrzejka na śmietnik. Reporter SE poszedł, pogrzebał, zrobił fotki i jest sensacja.
Galeria Kamila Łapicka rzeczy męża wyrzuciła na śmietnik - Wydarzenia, Sport, Plotki, Auto-moto, Seriale - SE.pl

W moich stronach rzeczy osobiste się pali w piecu (mamy jeszcze kaflowe u rodziny na wsi) albo w ognisku.
Ale tutaj pewnie będą jako bezcenne pamiątki. Ja jej nie oceniam, zrobi co zechce i ma do tego prawo. Jest sprytna i tyle, żyła kilka lat z geriatrią i teraz życie przed nią.
 
Mina - to bierz się za męża i niech robi:-) ja robię z tego przepisu: Racuszki z białego sera palce lizać - MojeGotowanie.pl - Przepisy - Desery - Racuszki z białego sera palce lizać ale co z tego wyjdzie to nie wiem:rofl2:
Majeczka - dzięki:-) już widzę te tłumy napierające na kasy i rzucające się na popcorn:-D:-D ale jeśli wczoraj przeżyłam najście na Prometeusza to w czwartek też sobie poradzę:tak:
macierzanka:Zielona kuchnia: Macierzanka

Karola pierwsze widze te macierzanki ale juz czuje jak pachną, musze je zapamiętać, bo rzeczywiscie są ładne i kwitną długo!:tak: co do kina, to tez sobie nie wyobrazam seansu bez popcornu i coli, a pozniej ten bol brzucha po prazonej kukurydzy:-D
Mina z opisu Karoli wynika ze to nie są racuchy..
 
Hej dziewczyny witam po sporej przerwie.

Każdy dzień podobny do poprzedniego, tylko brzuch coraz większy. A tak to przebieranie, pranie, karmienie, spacerki...

W niedzielę 29 lipca Anielka ma urodzinki więc czas zaczynać powoli ogarniać chałupę. Bo mam takie tempo, że nie wiem czy zdążę wszystko przygotować. A dwa dni po niej są moje urodziny, ale imprezy już nie będzie. :) Z resztą nie wiem nawet czy ktoś zapamięta. Wszyscy skupieni na Roczku :)

Malinova ja też mam Tardyferon. W poprzedniej ciąży też brałam go. Działa długofalowo, tzn powolutku podnosi ale i dłużej się utrzymuje później wyższa hemoglobina. Ja zaczęłam od 11,3 po systematycznym spadku i zwiększył mi do prawie 13. Więc super. Minusem jest że ma wkurzające działanie uboczne. Mnie po nim brzuch boli, tzn, jelita i są problemy kibelkowe:baffled:. Ale po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja w końcu i jest lepiej.

Też biorę Magne-B6. W ogóle na śniadanie to cała garstka tabletek :/


Gdzieś się wątek "Epoki Lodowcowej" przewinął. Byliśmy z mężem. On zadowolony, ale mówi że wszystko przewidywalne i troche powtórek z poprzednich części. A ja mimo to uśmiałam się jak dziecko :-D Bardzo mi się podobało i bardzo polecam. No ale ja taka trochę dziecinna jestem czasami...:blink:


Co do prania, to jeszcze zwrócę uwagę że płyn do płukania nie nadaje się do tetry używanej do przewijania, gdyż zmniejsza jej chłonność. Tak samo nie prasuje się takich pieluch.

A właśnie... Przymierza się któraś z was do pieluszek wielorazowych? Ja używam u Anielki tetry z otulaczami i jestem bardzo zadowolona. Używaliśmy przez kilka miesięcy jednorazówek, ale w ramach oszczędności znów nawróciłam się na tetrę. Czuć po portfelu i wcale nie ma z tym jakiejś strasznej roboty. Teraz do drugiej córci już jestem nastawiona również na tetrę. Próbuje któraś?
 
Malinova ja też mam Tardyferon. W poprzedniej ciąży też brałam go. Działa długofalowo, tzn powolutku podnosi ale i dłużej się utrzymuje później wyższa hemoglobina. Ja zaczęłam od 11,3 po systematycznym spadku i zwiększył mi do prawie 13. Więc super. Minusem jest że ma wkurzające działanie uboczne. Mnie po nim brzuch boli, tzn, jelita i są problemy kibelkowe:baffled:. Ale po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja w końcu i jest lepiej.

Też biorę Magne-B6. W ogóle na śniadanie to cała garstka tabletek :/

mnie też żołądek i jelita po nim bolą, a problemy kibelkow w którą stronę jeśli można spytać miałaś;-)? Bo ja byłam pewna, że on spowoduje zaparcia a tu raczej wyszło, że biegunkę:crazy:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry