reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

anć juz sie oytaralam gdzies o te praktyke :-) jak dla mnie to juz hardcore...ja rozumiem natira swoje ale ja tez mam swoja nature ktora bedzie chciec wypoczxynku i czasu dla drugiego dziecka plus inne obowiazki...i ze niby mam obserwowac dziecko 24h na dobe i na nicnik noworodka nosic......nieeeeee to nie dla mnie...ale moze jusis stanie sie jeszcze wieksza eko hehehe
 
reklama
Emotion - biedna jesteś, zgaga powduje te wymioty??
Tak,
Mialam tak samo w pierwszym trymestrze, jak sie przyplata to kaplica ://
Jszcze jak by raz na jakis czas smiglo, ale zgaga piecze na okraglo, zalutki dzien, [wlasnie tak mocno ze az naciaga]
witam cosik nadrobilam.wizyta opisana na odpowiednim watku:tak:
MAZ DOSTAL PROPOZYCJE PRACY JAKO MANAGER W BANKU:-D:-D:-D:-D
GRATULACJE dla meza :)

co do proszkow do prania / plynow do plukania to ja mam Fairy Non Bio, wszystkie moje kolezanki uzywaja i bardzo zadowolone, o taki:
Ktos juz na forum to polecal :)
Ja wlasnie myslalam o tym albo o Persilu Non-Bio, podobno tez dobry.
 
no chyba pierwszy raz jestem tu pierwsza:-)

a to przez głupkowate sny, wstałam o 7 i postanowiłam, że nie śpię bo się boję

śniło mi się że 4 z nas urodziły w tym ja, jak poszłyśmy zobaczyć nasze maluchy okazało się, że to chomiki:shocked2:. Wszystkie były czarne, spały sobie w klatce jeden na drugim. Wychodząc ze szpitala już miałyśmy prawdziwe dzieci ale moje było 2 razy mniejsze niż wasze (to chyba maluch Agugi tak wpłynął na ten sen;).

Potem kolejny sen. Miałam do wyboru być w drużynie rycerzy albo księżniczek. Najpierw wybrałam rycerzy, ale tu okazało się że pomimo ciąży muszę walczyć z osłem. Przeniosłam się do księżniczek, a tu okazało się, że nie mam brzucha bo księżniczki nie mogą być w ciąży.

Jak się rano obudziałam sprawdzałam czy mam brzuch i czy przypadkiem nie ma tam chomika.
 
Witajcie po małej przerwie.

Odkąd pracuję to trochę mnije czasu mam, jednak codziennie trochę zaglądam.

Azorku gratuluję męzowej pracy!

Ja zamierzam teraz do prania kupić płyn. Będzie to Dzidziuś albo Biały Jeleń.

Co do pieluch wielorazowych to moze za jakis czas się skuszę. Wstępnie pamperki chce używać.

Z kosmetyków używaliśmy Bambino (kremy i oliwki) i Nivea (szampony i płyny do kąpieli bo ładniej pachniały).

Ja również mam Tardyferon zapisany. Męcze drugie opakowanie. tylko na początku były sensacje.
A z witamin farmaceuci z mojej rodziny polecają te z OLIMPU. Ponoć mają najlepszą wchłanialność.
 
Malinova ale masz sny... ludzie :) Ja bym na Twoim miejscu bała się w ogóle kłaść spać teraz :p


A propos wychowania bezpieluchowego. Czytałam o tym książkę i nawet z ciekawości próbowałam zastosować kilka technik. Częściowo się to udawało, bo moja dwumiesięczna córcia kupkę robiła do nocnika i czasem siusiu też się udało złapać. Ale trzeba bardzo obserwować dziecko i żeby chcieć całkowicie bez pieluch to non stop trzeba latać z tym dzieckiem. Ja dałam sobie spokój, ale uważam to za ciekawe doświadczenie i jako naukę na przyszłość.
 
dla naszych kociar

531623_436314049746711_2133126195_n.jpg
 
Witajcie ,ja wieczorem padam ok 23 jak kawka ,zero snów.
Pogoda się popsuła ,zaczęlo lać muszę młodym coś wymyślić bo mi dom rozniosą.
Miłego dnia
 
reklama
ja się tylko witam i lecę przekładać ubrania z szafek do mojej nowej garderoby :-) córa sprzedana babci, wiec włączam muzykę i będę sobie pomalutku robić coś pożytecznego :-D

Miłego dnia! ;-);-);-)
 
Do góry