reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
ja też chce już sprawdzić łączność z dzidziusiem ;-) w przyszłym tyg. dzwonię do lekarza umówić się :-)

Teraz chwilka odpoczynku. Antoni z Tatusiem w łazience, mam 20 minut :tak:
 
Chyba widziecie co chcecie widzieć. Dla mnie to pępowina heheheh Tak czy siak niesamowita pamiątka.

Witam niedzielnie. w planach wielkie lenistwo.
 
Ja z usg połówkowego na pewno będę chciała taki filmik :-) A jak mnie ta wczorajsza kawa wymęczyła to ojejeje, nie sądziłam, że takie będą jej skutki. I pogoda u nas popsuła się, a wczoraj takie słoneczko było. I póki co również żadnych konkretnych planów nie mamy.
 
hey kobietki. Nie udzielam sie za czesto bo nie ogarniam, zeby to wszystko przeczytac.
Natomiast mam do Was pytanie. Bo od paru dni strasznie mnie ciagnie w dole brzucha , wrecz boli i promieniuje na plecy. Takie ciagniecie, bol, kolki. Trudno okreslic.
Napiszcie mi czy to normalne?
bo cos kiedys czytalam, ze w 2 trymestrze sie tam wszystko rozciaga i moze bolec
 
Palu jeśli ból nie jest uciążliwy to nie ma się czym martwić ,ale jeśli boli mocno to ja bym to skonsultowała z ginem.Mnie wczoraj w pachwinie lekko ciągnęło co jakiś czas
Mimii no ja właśnie piję kawę bo raniutko wstałam.A Ty zwracałaś po niej?
A tak w ogóle dzień dobry,wróciliśmy z giełdy.Udało nam się kupić synkowi klocki lego po super cenie.Dla maleństwa kupiłam body i 2pary półśpiochów.
 
paulawawa filmiki zrobiły na mnie ogromne wrażenie, cudowna dzidzi... ja zapisałam się na USG 3D na koniec maja koszt 300zł, a Ty ile zapłaciłaś?
A i narobiłaś mi ochoty na cappuccino i chyba kupię jutro...kiedyś piłam częściej a teraz się zapomniało się o takim rodzaju kawy...trzeba to nadrobić:-)

emotion sickness ja detektor mam od czwartku,ale już trzy razy słyszeliśmy bicie serduszka,wydaje mi się że nie powinno być większego problemu ważne aby powolutku przesuwać po brzuszku mniej więcej na linii masa gdzie kończą się figi... może być nie słychać jeśli dzidzia się odwróci...


t_slub401_120.jpg
Wielu miodowych dni,
Wspólnych radości bez trosk,
Spełnienia wymarzonych chwil,
Oby sprzyjał Wam los!


Petaluda,
zarówno dla Ciebie,
jak i dla Twojego Męża,
życzę dużo, dużo szczęścia, miłości,
samych radosnych chwil w budowaniu wspólnej przyszłości.


mallinova Filmik super.


Dzisiejsza pogoda zachęca do leniuchowania:-) więc to robię...
Wspomniałam że będę robić gołąbki pierwszy raz i muszę się przyznać że wyszły bardzo pyszne tylko jak na naszą rodzinę tym bardziej że teściowie przyjechali to za mało... idę zjeść jednego póki jeszcze jest...;-)
Pozdrawiam i życzę dużo słoneczka.
 
reklama
Witam niedzielnie
a ja właśnie objadłam się makabrycznie młodymi ziemniaczkami z koperkiem i kotletem. Gdybym tak się miała zawsze żywić, to już bym się toczyła :-)
Zaraz będę się makabrycznie lenić z resztą rodziny nabitą obiadem
 
Do góry