reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Oglądam ddtvn. Jak dobrze zrozumiałam w Chorwacji kobiety mają płatny wychowawczy przez rok 100% pensji. Fajnie ehhh
 
reklama
Mamba, odpoczywaj dużo. Ja w pierwszej ciąży zasłabłam w sklepie, ale to było lato gorąco i duszno.

U nas też pogoda okropna, a z tego lenistwa nawet nie chciało mi się Olusia zawozić do przedszkola i ma dzisiaj wagary. Obiadek na szczęście mamy z wczoraj. I znowu ogarnęło mnie lenistwo ehh...
 
Cześć dziewczęta! :-)
Minał weekend leniwie nic nie zrobiłam :zawstydzona/y: pogoda taka,że spać się chce non stop,pies znudzony łazi za mną krok w krok żeby się bawić a mnie się nic nie chce :-(

Petaluda wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!

A ja mam dziś wizytę u lekarza mam ogromną nadzieję ,że poznam płeć :-) i mam nadzieje ze wszystko dobrze bo o dziwo czuję się wyśmienicie :tak:
 
ptyśka - &&&&& kciuki zaciśnięte
dziewczynki, u nas pogoda beznadziejna, Majka coś pokasływała w nocy i zostawiłam ja w domu, zaraz pójdziemy lepić ruskie pierożki, bo moja Majka to pomocnik, że hej :-)
Ja ostatnio czuję się lepiej, gdyby nie zgaga :-(

Dziewczyny, które czują już maluszki - czy Wy czujecie swoje dzieciątka codziennie?, czy od czasu do czasu, bo ja to raz na jakiś czas i się martwię, że skoro już poczułam, to powinnam już ciągle
 
Witam i ja po weekendzie

U nas tez pogoda paskudna niestety, mlody w przedszkolu, m w pracy a ja leże i nic nie robie.

Petaluda GRATULACJE i wszystkiego najlepszego !!!

Mamba odpoczywaj dużo i sił nabieraj

Co robicie dzisiaj na obiad ? Ja mam ochotę na zupe serową ale nie chce mi się gotować :baffled:
 
Witam się i ja.
Ptyśka fajnie już byłoby poznać płeć. Ja chyba na kolejnej wizycie jej nie poznam bo nie USG raczej mieć nie będę.Trzymam kciuki.
Mamba kurcze,ale przeżycia wczoraj mieliście.Ja też mam słabiutkie ciśnienie.
Sonka zdrówka dla córeczki,mój synuś też dziś w domku bo podziębiony, jutro pójdę z nim do pediatry. Co do ruchów to są dni przerwy w ich odczuwaniu,maluszki jeszcze za małe na codzienne ruchy :tak:.Ja też tak mam

Wczoraj poszłam spać o 19:20 i wstałam o dziś o 8rano:szok:
 
Dziewczyny, które czują już maluszki - czy Wy czujecie swoje dzieciątka codziennie?, czy od czasu do czasu, bo ja to raz na jakiś czas i się martwię, że skoro już poczułam, to powinnam już ciągle
nie czuje codziennie i nie caly czas:tak:najwyrazniej wieczorem po calym dniu jak sie poloze do wyrka ale i to nie zawsze pewnie maluszek tez czasem spiocha kiedy ja chce spac;-)jeszcze wczesnie w sumie wiec mamy czas jak raz sie c=zacznie mocniejsze rozpychanko tu juz bedzie codziennie bez wytchnienia wiec ciesze sie skromnymi nawet sporadycznymi ruchami na razie;-):-)

A ja mam dziś wizytę u lekarza mam ogromną nadzieję ,że poznam płeć :-) i mam nadzieje ze wszystko dobrze bo o dziwo czuję się wyśmienicie :tak:
&&&&& kciuki zacisniete powodzenia na wizycie i moze juz sie uda podgladnac maluszka miedzy nozkami;-)
 
aguga, azorek - dziękuję, powiem Wam, że już trochę fixuję, uznałam, że za dobrze w sumie się czuję i te nieregularne ruchy, więc zaczęłam się bać a do wizyty tydzień (23.04), ale uspokoiłyście mnie :-)
 
Witamy się i My po dość intensywnym weekendzie :tak:, a zaczęło się w piątek kiedy wzięłam się za porządki i padłam dopiero wieczorem :sorry: Natomiast w sobotę zorganizowaliśmy małą i nieplanowaną imprezkę ze znajomymi, więc pół dnia spędziłam w kuchni szykując jedzonko, ale najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili i ja wytrzymałam do końca imprezy :-D Do tej pory padałam spać już w godzinach 21-22, a w sobotę bez problemu mogłam siedzieć do 1 w nocy :szok: byłam po prostu w szoku. Do tego pozowliłam sobie ma małe szaleństwo ( normalnie nie mogłam się już powstrzymać) i kupiłam maluszkowi body i śliczny kombinezonik
Petaluda
wszystkiego najlepszego :-D
Dziewczyny śliczne filmiki z maluszkami ;-)
Ptyśka trzymam kciuki za rozpoznanie płci maluszka :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję dziewczyny! na pewno szybko się pochwalę :-D

Wczoraj poszłam spać o 19:20 i wstałam o dziś o 8rano:szok:[/QUOTE]

hehehehe to poszalałaś :-D:-D:-D

strasznie wam zazdroszczę tych ruchów u mnie cisza :-(
 
Do góry