reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Ja tez rodziłam synka ze znieczuleniem, próbowałm bez ale jak juz tak mnie wyginało ze mąż nie mógł mnie utrzymac to sam powiedział ze poprosimy o znieczulenie.Przez te 3 godziny i tak zdążyłam swoje poczuć a 3 kolejne przyjmniej nabrałam sił do parcia i urodzenia dziecka.Jestem jak najbardziej za:tak:
 
reklama
Ja miałam lekki poród i nawet nie pomyślałam o znieczuleniu. Ale jakbym miała bóle z krzyża, to pewnie bym błagała o nie. Zęby leczymy ze znieczuleniem (chociaż ja ostatnio też nie miałam:-D), jak boli głowa to bierzemy tabletkę, boszzzz, przecież wszystko jest dla ludzi:-)
 
wiecie co ja sie licze z tym ze moge nie zdazyc teraz na czas zeby podali pbole i jak nie bedzie wyjscia to bedzie naturalnie heheh kolezanka niedawno rodzila i jak jechali to szpitala to spokojnie pomalutku przeciez jest czas jeszcze kawke wypili po dorodze a sie okazala ze ma juz 8 cm i na porodowke biegusiem ja wiezli heheheh wiec moze tak byc ze kolejny porod jakos szybciej i mniej bolesnie zejdzie;-):-)
 
witam poniedziałkowo i bardzo szczęśliwie:-D

jestem po wizycie - opis w odpowiednim wątku, wizyta udana ale co się nastresowałam to głowa mała
dziś w nocy tylko 3,5h spałam bo do 2 w nocy zasnąć nie mogłam z tego stresu, a o 5.30 się obudziłam, bo chyba bałam się że zaśpię, a wizytę na 8.30 miałam
 
oj jak ja bym chciała mieć taki poród, że dojeżdżam do szpitala a tam już parte i raz dwa po wszystkim :) co prawda moje dwa porody trwały 4 h każdy ale i tak sporo dla mnie ;)

marand - znam to uczucie bo ja dzisiaj o 18.30 mam swój skan :/ już trzęsę portkami
 
Dziewczynki a co myslicie na temat opalania? :D Bo mnie korci masakrycznie :DMoze nie tyle opalac co polezec troche na sloncu - temperatura w cieniu to niby jest 20-22 stopnie wiec upalow nie ma i szans na bikini, ale koszulka i krotkie spodenki najwyzej :)
 
ja coś kiedyś słyszałam że z opalaniem to trzeba uważać, bo skóra bardziej podatna na wszelkie przebarwienia jest...ale nie wiem czy coś w tym jest. latem na pełnym słońcu to bym nie ryzykowała, ale takie wiosenne słoneczko chyba nie zaszkodzi...
 
Witaj Majeczka26 :-)

ja też się cieszę... wiesz już gdzie będziesz rodzić? Ja się zdecydowałam właśnie na Ujastek chociaż lekarza mam z Rydygiera, ostatnio dostałam skierowanie na patologie i byłam i tu i tu i zdecydowanie ten pierwszy zrobił na mnie lepsze wrażenie, koleżanki też tam rodziły i były bardzo zadowolone... myślałaś już może nad tą kwestią?


A zastanawiałaś się nad szkołą rodzenie, lub gimnastyką aktywne 9 miesięcy... ja wiem już że będzie cesarka i to pierwsze nie wiem czy jest dla mnie opłacalne ale nad drugą opcją się mocno zastanawiam...

Niestety narazie mam taki mętlik w głowie, że kompletnie nie wiem.. jestem zdecydowana, że bede chodziła do szkoły rodzenia - niestety moja wiedza jest zerowa:confused:, więc wolę sie doszkolić. Natomiast co do szpitala - nie mam zielonego pojęcia. o Ujastu wiele złego jak i dobrego słyszałam. mieszkam w KRK od kilku lat, wiec nie znam tutejszych palcówek - moze wspolnie uda sie cos wykminić :-)
 
reklama
Dziewczynki a co myslicie na temat opalania? :D Bo mnie korci masakrycznie :DMoze nie tyle opalac co polezec troche na sloncu - temperatura w cieniu to niby jest 20-22 stopnie wiec upalow nie ma i szans na bikini, ale koszulka i krotkie spodenki najwyzej :)
mysle ze pozniej w ciazy bardziej zaawansowanej to sie bede bala na slonko wychodzic ale teraz sie nie krepuje tylko brzucha na slonce nie wywale wiadomo;-):-) z amelkowna jak bylam w ciazy zeszlam do sklepu po wode tylko i mnie do domu odprowadzali bo zaslablam bo zacieplo bylo ale tto juz na koncowce ciazy wiec mysle ze teraz jest jeszcze ok ze slonkiem
 
Do góry