reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dziś muszę odrobić wczorajszego lenia.
Jutro przychodzą dziewczynki do córek na pokaz Lego ,muszę zrobić dziecięce smakołyk -ale kinder bufet ,
Men zrobi podłogi ,ja tylko drobne poprawki porządkowe u młodych,
muszę zrobić obiad na dwa dni ,by jutro mieć labę .
Zakupy wczoraj odbębnione , -->dziś po przetwarzać mięso ,iść na kiermasz wielkanocny do przedszkola.
Miłego dnia
 
reklama
a mnie siku obudziło i po spaniu



Nikolaa, no jest bilans czterolatka a pięciolatki mają jakieś szczepienie obowiązkowe. Przegapiłaś?
nie mam jeszcze parę miesięcy Wiki kończy w lipcu 5 lat
Witam dziewczyny. Melduję się po wizycie. Przede wszystkim z dzidzią wszystko ok:-):-) .........
gratulacjie no i najważniejsze że dzidzia oki
Witam..................
witaj i spokojnej ciązy oraz szczęśliwego rozwiązania

Wróciłam :-)

Jestem taka szczęśliwa :-) Wszystko ok... widziałam moją maluśką 3,19cm dzidzię. Główka nóżki rączki wszystko na swoim miejscu. Serducho bije prawidłowo. Niestety miałam robione dopochwowo i mój M. był nie zadowolony że nie zobaczył tam dzidzi ale gin dał mi nagranie z całej wizyty więc obejrzał już w domku i jest ok:-) . Nie mam zdjęcia ale pokombinuje coś z filmikiem żeby się wam pochwalić :-)
super bardzo sie ciesze

to już brak słów nawet szkoda to komentować dla mnie kara śmierci w takiej sytuacji jest tylko dobrą karą
Witajcie dziewczyny:) pozwólcie, że do Was dołączę - również będę październikową mamą (obecnie 11 tydzień). Mam już dwuletnią córkę, a teraz będą...bliźnięta:)
witaj wśród nas i trzymam kciukasy za spokojną ciąże i szczęśliwe rozwiązanie

Dziewczynki czy mierzenie przeziernosci karkowej i dł.kości nosowej na USG to standard/ obowiazek ?
Mi lekarka powiedziala wczoraj ze 'jak chce' to moge przyjsc za dwa tyg i sprawdzimy to.. ? Co myslicie?
no raczej to jedno z najważniejszych badań w ciąży standardowo robione wszędzie może jak masz możliwość to zmień lekarkę
 
wernkika, majeczka, sylvii28 witajcie :)

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! Oby tak dalej!

Co do sprawy Madzi to ja bym tą Kaśkę za kłaki wytargała. Przepraszam za bezpośredniość ale po prostu jak ją widzę to się chora robię. Po tych jej kłamstwach nie wierzę już w ani jedno jej słowo. Ofiarę z siebie robi, a ma diabła za skórą! Biedna Madziulka, niejedna matka życie by dała żeby mieć takie śliczne zdrowe dziecko, a taka...... szkoda gadać!
 
hej, chciałam Wam podziękować za miłe przywitanie :)

[/QUOTE]Ja powoli sie zbieram spac, pogodnych snow, nieczestego wstawania do toalety i wygodnej pozycji do spania Wam zycze :)[/QUOTE]
krak8686 - ojj ja z tym mam problem od kilku tygodni, Wy też?

Mimo wizyty dopiero 12 kwietnia, ja się jednak na jutro zapiszę na USG, budzą mnie jakieś sny, pół dnia myślę pesymistycznie, a żadnych powodów do obaw nie bylo na USG w ubiegłym tyg... dziewczyny też macie takie chore mysli?:(
 
Co do snów to ja miewam cuda na kiju, śnią mi się takie dziwadła, często bardzo straszne. Ale wiele kobiet w ciąży tak ma z tego co sie wypowiadały. To hormony szaleją, a w dodatku to że się martwimy o dzidzie też na pewno nie jest bez znaczenia. Mi ostatnio się trochę uspokoiły te nocne bonanzy, ale co dzień budzę się koło szóstej i nie mogę przez chwilę zasnąć. Nie wiem dlaczego akurat zawsze o tej godzinie :)
 
Majeczka ja moich snów tu nawet nie opisuje bo byście mnie od razu w Tworkach zamknęły, dziś śniło mi się że urodziłam "coś" co wyglądało jak ważka i było w jaju trzymałam to w łazience przyklejone do lustra :szok: a to był bardzo lajtowy sen
 
malinova - no to rzeczywiscie hardcore :)
Diana_D - ja mam 2 bądź 3 takie godziny, o których sie budzę - 3:30, 4:47 i 5:40 :) po każdej z nich spać nie mogę, a wstawać do pracy o świcie trzeba:(

 
Hej!!!https://www.babyboom.pl/forum/members/nikolaa-83272.htmlhttps://www.babyboom.pl/forum/members/nikolaa-83272.html Mnie również jak Nikolaa siku obudziło około 7mej i po spaniu:-D

Nabru - ja miałam USG zrobione w 6tc, było widać pęcherzyk - na początku 8 tc widziałam bijące serduszko :) zatem nie wahaj się i zmień lekarza!

Oj żeby to było takie łatwe...to zmieniłabym szybko lekarza,ale ja jestem z małego miasteczka i nie mam co w lekarzach wybierać... na pewno pojadę na USG 3D do Łodzi chociaż raz...

Zupka pieczarkowa zrobiona i dwa talerze wciągnięte:eek: Ja normalnie czasami nie jem w ogóle a czasami wciagam jak opętana

Ja podobnie... czasami najem się że muszę mięte pić... a czasami podjadam bo trzeba...

Eh...ja nadal zdechła...leże i leże...będę miała odleżyny :/ czekam na mego lubego bo jak wróci z pracy to Nam zrobi obiadek. ja nie mam siły.. A ogórkową i arbbuza też bym wciągła!!!

Zdrówka życzę:tak:

malami Też bym chciała tak powiedzieć o swoim lekarzu... Z jakich okolic jesteś?

wernkika Witaj!!! Ja na stojąco zasypiam około 19'stej a wstaje około 7'mej rano, wszystko się poprzestawiało:-)

talkaa gratuluje że wszystko okej.

silvii Witaj!!! I gratuluje podwójnie:-)
 
Witajcie :-) Olusia zawiozłam do przedszkola i teraz zabieram się za pisanie pracy magisterskiej. Jak w ferie napisałam pierwszy rozdział tak od tamtej pory nic :szok: A jak do czerwca chcę się wyrobić to czas powoli mnie goni.

Mi się dzisiaj śniło, że urodziłam już Maleństwo i tak się cieszyłam, że to tak szybko zleciało. Ale ani nie widziałam dziecka, ani nie poznałam płci.

Mnie siku też budzi w nocy, ale jakoś bez problemu zasypiam. A rano i tak zawsze wcześnie wstajemy bo Olusia muszę zawieźć do przedszkola a potem na zajęcia (na szczęście nie codziennie).
 
reklama
Do góry