reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

A moze dziewczynka z kwiatkami przed Teściową na ytm dywanie...


Zelazko nie wyłączone po raz 3...jeszcze troche i chałupe spale;/
 
reklama
Nikola widzisz, mowilam ze to jest do wypicia. To masz z glowy a my jeszcze przed

Debi maluchy miewaj a czkawkę, moglas to poczuc. Moja wydzielina jest biala, czesto mam wrazenie ze mi lutka wypadla :confused:

Pesca ja tez codziennie lub co 2 dni kupuje. U nas dzis po 7,5 byly. Mi gosc powiedzial ze duzo tansze juz nie beda. W skupie po 4 zl placa a w poprzenich latach i po 1 zl byly

ale sie najadlam, zaraz mi brzuch eksploduje :szok:

ide sie myc
 
musze Was pognebic pytaniami.chodzi mi o wydzieline czy śluz nie wiem jak to nazwac z dolnych partii-zwykle mam biala a czasem żółtawą a dziś to jakby beżową i sie denerwuje co to jest. miała któraś z was cos takiego???

Ja miałam, ale tylko przez jeden dzień. Też schizowałam, ale po 3 dniach miałam umówioną wizytę - lekarz zajrzał, potwierdził że wszystko w porządku i powiedział, że takie coś się może zdarzać.
 
witam wieczornie,

tak szybko czytałam (bo miałam dużo) że oczywiście nie wiem co mam komu napisać, więc może tak ogólnie
pisałyście o zwierzętach, ja nie mam w domu żadnego ale marzy mi się pies, który będzie jeśli kiedyś uda nam się z bloku wyprowadzić do własnego domku, za kotami niestety nie przepadam i u mnie na pewno nie będzie, co nie znaczy że ich u kogoś nie toleruję

ja wczoraj na komunii byłam i wróciłam padnięta, w domu dopiero po 22 byliśmy i padłam jak nieżywa, bo wcześniejszą noc tylko 3,5h spałam, a na dodatek 5 godzin jazdy, dziś też pobudka wcześnie, o 7 musiałam wstać bo siostra z dwoma córami do lekarza jechała i ja do pomocy razem z nią, później ja do ortodonty i znów cały dzień zleciał
a teraz znów już na oczy ledwo widzę
 
Jeszce rano pisałam z sysia23 ale wchodze i mi konto zablokowali co to ma być? ;( Wszystkie suwaczki i wszytko poszło w .... . Czy Blokował to kto to? ;( Czy was też keidyś ktoś tu zablokował ? A jak jest ktoś kto mnie zablokował to za co? Bardzo mi smutno z tego powodu;(Ktoś pisał o spotkaniu w Łodzi z chęcia jeżeli znajdę wolną chwilę, bo od 1-14 jestem poza Łodzią, a potem mam zaliczenia. ;( Byłam dzisiaj an trzech wizytach u lekarza i jak z Julką weszłam do larengologa to mi powiedział że mamy do usunięcia 3 migdał.

P.S. Suwaczki dodam jutro, bo dzisiaj już nie mam siły. Jeszce nigdzie tego nei zapisałam.

Nie które błędy które popełniam to pozostałości po dyslekcji którą kiedyś miałam. Dalej ją chyba mam.



Jak minął dzionek. Co tam u dzieciaczków?
Dzisiaj moje dzieci ( te w brzuszku ) zaczeły kopać.

Co do ortografi od teraz czytam posty po 10 razy zanim je dodam.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jak myślicie,miałam w brzuchu dziś takie dziwne uczucie jakbym tętno czuła na żyle poniżej pępka,ale jak sprawdziłam swoje na szyi to nie były takie same i przeczytałam gdzieś że istnieje coś takiego jak czkawka u dziecka,myślicie że to mogło być to?:-)

też tak miałam myślałam że to serduszko dzidzi a to była czkawka :tak:

A ja już po wizytce gości w końcu się położyłam :-) tak chciałam zrobić tą azorkową sałatkę ale mąż poźno wrocil zanim przyjechalismy z zakupow musialam na szybko zrobic sałatke z fety ,kupilam gotowy mix salatki z rukola,wkroilam koktajlowe pomidory ser feta i sosik z olejem i gotowe do tego grzanki z serem z maselkiem czosnkowym :tak:

a tu coś tak mizernie z tym pisaniem czekałyście na mnie czy co? :-D:-D:-D;-)

edit

wydzielinę mam i to bardzo obfitą musze uzywac wkladek jest biala czasem lekko zółta czytałam ze to normalne,zapach ma normalny wiec chyba nic zlego sie nie dzieje :tak:
 
Ostatnia edycja:
Sysia wiesz podejrzewam ze dlatego ze troche Cie fantazja poniosla w postach. Z tego co dzis czytalam co wczoraj wieczorem pisalas to troche sie to wszystko nie trzyma kupy.
Pare dni temu pisalas ze mam wychowawstwo w klasie, wczoraj ze nie pracujesz itp
mysle ze naruszylas regulamin forum i dlatego.
tu jest miejsce dla szczerych osob i prawdziwych wypowiedzi
 
też tak miałam myślałam że to serduszko dzidzi a to była czkawka :tak:

A ja już po wizytce gości w końcu się położyłam :-) tak chciałam zrobić tą azorkową sałatkę ale mąż poźno wrocil zanim przyjechalismy z zakupow musialam na szybko zrobic sałatke z fety ,kupilam gotowy mix salatki z rukola,wkroilam koktajlowe pomidory ser feta i sosik z olejem i gotowe do tego grzanki z serem z maselkiem czosnkowym :tak:

a tu coś tak mizernie z tym pisaniem czekałyście na mnie czy co? :-D:-D:-D;-)

edit

wydzielinę mam i to bardzo obfitą musze uzywac wkladek jest biala czasem lekko zółta czytałam ze to normalne,zapach ma normalny wiec chyba nic zlego sie nie dzieje :tak:


Właśnie dzisiaj jakoś mało osób wczoraj to było już pełno postów, a dzisiaj. Ja dzisiaj robiłam tort tęczowy u mamy ale zanim znalazłam aparat już był zjedzony.

:-p
Sysia wiesz podejrzewam ze dlatego ze troche Cie fantazja poniosla w postach. Z tego co dzis czytalam co wczoraj wieczorem pisalas to troche sie to wszystko nie trzyma kupy.
Pare dni temu pisalas ze mam wychowawstwo w klasie, wczoraj ze nie pracujesz itp
mysle ze naruszylas regulamin forum i dlatego.
tu jest miejsce dla szczerych osob i prawdziwych wypowiedzi

Bo ja tu się pogubiłam wczoraj pisząc że nie mam pracy chodziło mi o to że do stycznia pracowałam potem poszłam an zwolnienie, a teraz 2 dni temu złożyłam rezygnacje z pracy to tak jak bym jej nei miała. Dacie mi jeszce jedną szansę na zaczęcie tearz będę 200 razy czytać co napisze.
Proszę.
Wiesz może czy da się jakoś odzyskać stare suwaczki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sysia prześlij odpowiednie dokumenty do administracji bb potwierdzające to co piszesz i będzie ok.
Bo jakoś to co piszesz o sobie o pracy, dzieciach, studiach itp to się kupy nie trzyma :baffled: Nie wiem czy my wszystkie razem wzięte przeszłyśmy to co ty ?
Ja lubie bajki ale wyłącznie czytać mojemu synkowi na dobranoc :-p
 
reklama
Do góry