reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

wiecie co nie mogę się sie dziś skupić na niczym zero koncentracji nawet nie mogę się skupić na czytaniu was .....
zrobiłam naleśniki 5 szt spaliłam:-(
oj ten kisiel zamiast mózgu :-(
 
reklama
dziewczyny jak myślicie,miałam w brzuchu dziś takie dziwne uczucie jakbym tętno czuła na żyle poniżej pępka,ale jak sprawdziłam swoje na szyi to nie były takie same i przeczytałam gdzieś że istnieje coś takiego jak czkawka u dziecka,myślicie że to mogło być to?:-)
 
A ja padam. Wzięłam się za porządki w Olusiowych zabawkach, szafkach i szufladach. Niby na siedząco ale teraz bolą mnie plecy i chyba przy tym pouciskałam sobie brzuch :-( Teraz zamierzam już tylko odpoczywać, a miałam się brać jeszcze za układanie ciuchów w garderobie, ale innym razem już. Teściowa zabrała Olka na rower więc mam okazję odetchnąć.
 
Mamba wspóczuje teściowej, co ja to obchodzi ważne zeby wam sie podobało. Ja tez w sobote miałam "dobre" rady tesiowej na temat domku ktroy budujemtarasu. A dokaldeniej odnośnie tarasu, zeby zasłonic od sąsiadow jakim szkłem czy murem juz nawet nie wiem o co jej dokladnie chodzilo. naszczęscie mój chłop nie słucha jej w tej sprawie.

Co do Sysi podobno czasem zdazaja sie takie osoby co wymyślaja. moja siostra tez udziela sie na forum tylko w lutowkach 1999 i tam byla taka laska ktora wlasnie opowiadala ze ma dziecko w tym wieku z drugim w ciazy i jakies fotki wstawiała z innego formu niby jak to brzch rośnie ale w koncu ktos ja przyłapal.
powiem szczerze po co kto takie rzeczu robi, trudna odgadnac co w psychice siedzie
 
wiecie co nie mogę się sie dziś skupić na niczym zero koncentracji nawet nie mogę się skupić na czytaniu was .....
zrobiłam naleśniki 5 szt spaliłam:-(
oj ten kisiel zamiast mózgu :-(


Mi się juz 2 raz zdarzyło nie wyłączyć zelazka z pradu...
 
No to widzę już po Sysi... Ciekawe czy pojawi się jakaś następna.

Dziś rano skontrolowałam piersi, bluzkę, plam nie było. Trochę mi ulżyło.

Jeśli chodzi o wychowywanie ze zwierzakiem to myśle, że to świetna sprawa, ale my mamy bardzo niesfornego czworonoga, młody pies. Właściwie szwagierki. I bardzo rozbrykany. Z dwulatkiem bawi się świetnie, choć jak pierwszy raz to widziałam to byłam przerażona, myślałam że może go ugryzie (wyrywali sobie jakaś zabawkę) albo przewróci. Jest jednak bardzo delikatny mimo tego roztrzepania.
Drugiego psa niestety ostatnio straciliśmy, potrącił go samochód. To był starszy pies i wieczny uciekinier. Strasznie mi go szkoda bo był o wiele bardziej posłuszny i inteligentniejszy niż ten młody.

Wiecie sezon na truskawki trwa i nie mogę się powstrzymać, jem aż mnie brzuch boli. Codziennie truskawki. Dziś to już przesadziłam potężnie. Boli mnie żoładek i nie mogę sie ruszać. No może jedynie mogę ruszać rękoma, po to by sięgnąć po następną truskawkę. ;-) U nas są po 6zł. Może jeszcze będą tańsze...
 
musze Was pognebic pytaniami.chodzi mi o wydzieline czy śluz nie wiem jak to nazwac z dolnych partii-zwykle mam biala a czasem żółtawą a dziś to jakby beżową i sie denerwuje co to jest. miała któraś z was cos takiego???
 
reklama
ku pewnie uciesze Miny, sonki itd jestem na L4 od dziś :-D tylko tyddzien narazie ale zawsze cos.. dr zrobila mi 5sekundowe USG, bo sie zaniepokoila ze ruchów nie czuje.. dzidzia stała na głowie, świetny widok heheh

no w końcu!! i przy okazji zobaczyłaś dzieciątko..a widzisz!:-D

Mina łomatko, jak z filmu gangsterskiego :szok:
dokładnie tak... wpiszcie w gogle "modlin gang" wyskocza takie historie że masakra.. było nawet w ogólnopolskich mediach o tym głośno. Na razie stara kadra siedzi.. a młoda się chowa po kątach


A nie chcę żeby moja córcia była kiczowatą landrynką... [/QUOTE]

też tak uważam.. ale już dziewczyny mnie tu oświeciły że kiedy młoda będzie starsza to zechce róż toż jej nie zabronię.. ale cała w różu:nigdy!
Ja miałam niezły wykład od teściowej na temat mojego mieszkania.
Mamba zlej temat, ignoruj, najwyżej - jak dziewczyny piszą- będzie was rzadziej odwiedzać.
Jaki czerwony dywan i złote klamki? Boczne wejście i słoma pod nogi żeby gnój wytrzeć dobrze..sory za sarkazm ale takie osoby mnie również skrajnie irytują ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry