reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam,dzieci wyprawione ,obiad się gotuje,teraz przeźroczysta kawa ,śniadanko i zabieram se za sianie rozsad do doniczek.

Miłego dnia
 
reklama
a ja właśnie przeczytałam plotkę że Angelina Jolie jest w ciąży z bliźniakami.
Termin ma wyznaczony na jesień.. Chcą, by chłopcy przyszli na świat już po ich ślubie.

skoro jesień to ciekawe jaki magik stwierdził już płeć dzieci....
 
witam z rana :-)

Kurcze jeszcze nie ma info od zapominajki ?

My z młodym dopiero wstaliśmy z racji że nie idzie dzisiaj do przedszkola to pospaliśmy dłużej:tak: A na 12 jedziemy to laryngologa Miki jest pod obserwacją bo ma 3 migdał i teraz mu robiłam wymaz z gardła i wychodował tam jakieś 3 bakterie i trochę się martwie co nam laryngolog powie:baffled:

Paulawawa super że m znalazł prace iże ty zadowolona z wyjazdu.
A m długo tam będzie siedzial? na poród wróci ?

Za wizytujące dzisiaj trzymam kciuki :tak:
 
Dziendobry wszystkim :)

Nikamo ja mam te badania 30/03, ponoc najlepiej je wykonac w 11-14 tyg, ja akurat bede 12t6d takze udalo nam sie z data perfekcyjnie :)

Mina skad ja to znam, na samym poczatku jak sie wzielam za odkurzanie to mnie tak podbrzusze rozbolalo, ze od razu dalam sobie spokoj, teraz K odkurza co tydzien tylko i jakos zyjemy :) i nawet szczesliwi jestesmy :) jeszcze sie zdarzysz nasprzatac w swoim zyciu, szczegolnie jak Dzidzia bedzie juz z Wami

Diana ja tez miewam takie sny, ze szkoda gadac, jeden z mniej przyjemnych "skutkow ubocznych" ciazy, mi pomaga troche wypicie melisy przed snem

Sandy milego siania :)

Zapominajka...co z Toba?

U mnie wczoraj wieczorem bylo lepiej, rano jak sie obudzilam tez ok, ale teraz znow mnie glowa boli buuu :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeśli chodzi o sny to ja się wczoraj spiłam na umór wśnie, a potem uciekłałam przed Niemcami, a na koniec Maciej Zakoscielny mi powiedział ze musze usunąc ciążę (naszą ciąze:-D) bo on nie chce zeby dziecko się podczas wojny urodziło....Jeszcze innej nocy z Wojewódzkim flirtowałam:szok:a on mi się w sumie nie podoba :-D
 
ale fajne te sny macie :) zawsze mnie to intrygowało skąd się takie dziwne rzeczy w snach biorą
ja sny miewam teraz też często, ale jak się obudzę, to wiem że coś się śniło, ale nie mogę sobie przypomnieć co...
 
witam:-) u mnie wieje strasznie i mega ciezkie chmury za oknem ale w sumie cieplo jest...tylko ten wiatr brrrrr:dry:
amelkowna znow ze man dospala i dzis wstalysmy o 7.45:szok: powinnam byc mega wyspana i wypoczeta hehehe
NO ICZEKAM NA WIESCI OD ZAPOMINAJKI
paulawawa dobrze ze z mezem sie poukladalo a tesciowa...no coz ja akurat mam tescia przez ktorego mam nerwy-taka ich rola niestety:sorry2:
widze ze kazda ma mega dziwne sny wy tez macie jet akie realne?? bo ja czesem sie zerwe w nocy to niebardzo rozkminiam co jest prawda a co snem:baffled: dzis mezasty ma wychodne na bilarda wiec ja sie umowilam z kolezanka ze wpadnie po pracy na lampke winka- od zrobienia testu stoa 2 otwarte butelki winka jeden grzaniec i jakies czerwone hehehe ktos musi to spijac bo maz nie lubi winka;-)
 
witam ja wczoraj zaczęłam sie zbierać do dentysty i zaczął mnie boleć brzuch nie skurcze ale taki jakiś dziwny wiec od razu zadzwoniłam do gina pojechałam szyjka oki ale macice miałam delikatnie napiętą dostałam lutkę i nakaz leżenia rano wstałam nie bolało ale zrobiłam śniadanie i znów pobolewa Boże jak się boje jak coś się stanie to ja tego nie przeżyje tyle czasu pragnęłam dzidziusia i teraz jakbym go straciła nie dałabym rady... ginka mnie uspokoiła ze skoro to nie skurczowy ból i że szyjka wygląda dobrze i że to może przez przeziębienie albo jakaś infekcja wiec mam zrobić mocz .....jestem przerażona chyba oszaleje z nerwów do środy.....
po ginie pojechałam do dentysty na szczęście nie bolało więc się nie stresowałam chociaż tyle
 
reklama
Do góry