reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kurcze dziewczyny na tym Naszym forum więcej zmartwień niż radości!
Nie mogę sie pozbierać po wizycie Lorelain i zamiast cieszyć sie swoją pierwszą ciążą strasznie sie zamartwiam :(
 
reklama
Dziewczyny a nie ma zadna jej nr telefonu? Pamietam, ze kiedys tworzylyscie jakas prywatna grupe, nie wymienialyscie sie numerami? Moze warto by bylo cos takiego zorganizowac, zeby wlasnie w takich przypadkach byla mozliwosc kontaktu.
Ja mam nadzieje, ze to tylko jakies klopoty z inetrnetem i niedlugo juz Zapominajka tu zawita ze spoznionymi dobrymi wiadomosciami :)

Nikola bedzie dobrze, wypoczywaj duzo, skoro lekarz mowi, ze jest ok i nie ma sie czym martwic to napewno tak wlasnie jest, trzymaj sie
 
Dziewczyny a nie ma zadna jej nr telefonu? Pamietam, ze kiedys tworzylyscie jakas prywatna grupe, nie wymienialyscie sie numerami? Moze warto by bylo cos takiego zorganizowac, zeby wlasnie w takich przypadkach byla mozliwosc kontaktu.
Ja mam nadzieje, ze to tylko jakies klopoty z inetrnetem i niedlugo juz Zapominajka tu zawita ze spoznionymi dobrymi wiadomosciami :)

Nikola bedzie dobrze, wypoczywaj duzo, skoro lekarz mowi, ze jest ok i nie ma sie czym martwic to napewno tak wlasnie jest, trzymaj sie

Ja właśnie też odrazu pomyślałam o tym że powinnyśmy się nr telefonów powymieniać.

Wiecie co niby dopiero 2 miesiące tu jesteśmy nie jest to długo ale jakoś czlowiek szybko się przywiązuje i martwi o inne laseczki i fasoleczki.
 
krak ale co po nr tel jesli np nie bedzie chciala odpisac na smsa czy odebrac to i tak nic sienie dowiemy:((( pozostaje czekac i czekac i czekac ehhh tez zagladam co chwilke za wiadomoscia od zapominjaki:zawstydzona/y:
 
witajcie:)

kurcze widzę że dalej nie ma wieści od Zapominajki:shocked2:

ja wczoraj siedziałam do północy przez laptopikiem czekając na wieści aż usnęłam, ale miałam nadzieje że jak dziś wejdę to już będą, a tu klops
 
oby Zapominajka miała dla nas dobre wieści

ja była dziś na badaniach krwi, udało mi się hcv zrobić za darmo, na resztę miałam zniżki i zapłaciłam 113 zł. Ale tej krwi pobrali mi 5 probówek.
 
zerknelam ostatnio logowala sie wczoraj po 15 czyli jeszcze przed wizyta......mam nadzieje ze to brak neta u niej i nic innego....a moze na fb na nr tel podany?? ktos sprawdzal??
 
Nikola bedzie dobrze, wypoczywaj duzo, skoro lekarz mowi, ze jest ok i nie ma sie czym martwic to napewno tak wlasnie jest, trzymaj sie
dzięki za pocieszenie niestety w głowie mam same najgorsze myśli i chyba nic na to nie poradze od rana co chwile ryczę ja zwariuje do środy
 
reklama
Azorek :) tak tak, ja rozumiem, jesli ktos nie chce odpisac ani dac znac to jest decyzja, z ktora musimy sie pogodzic, ale czesto jest tak, ze ktos chce napisac co i jak, ale nie ma dostepu do internetu
 
Do góry