reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
ehhhh no fakt ja lece na grupe dopisac nr tel swoj ja wiem ze do uk to koszt jakies 2zl pewnei bedzie za smska ale dla pewnosci nr zostawie:tak: normalnie siedze i juz pol paczki ptasiego mleczka pochlonelam ehhh a wcale nie mam ochoty na slodkie:szok: zajadam nerwy jakos tak sie dziwnie przyzwyczajam do was tutaj a pozniej siedze jak na szoilkach i czekam na wiesci chyba bardzie sie stresuje przed waszymi wizytami niz przed swoja:szok:
 
A tymczasem...jak to moja babcia zawsze mawia "brak wiadomosci to dobre wiadomosci" i tego sie trzymajmy :)

Azorek ja tez w UK wiec jesli chcesz mozesz mi pw wyslac, Ty sie stresujesz naszymi wizytami, a pomysl jaka kumulacja stresu jak Ty masz wizyte, bo to dziala w dwie strony, i w czasie Twojej wizyty czeka na wiesci i trzyma za Ciebie kciuki jakies 20 mamus :)

Jakie macie plany na dzisiaj? U mnie dzien leniwca nr 2, jedyne co mnie "czeka" to pranie i wyczesanie mojej siersciuchy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie.Musiałam parę stronek nadrobić.Dziś taki piękny,słoneczny dzień ,że i humor lepszy
Byłam pewna ,że Zapominajka już napisała jak na wizycie było.Myślę,że to dobry pomysł z wymianą telefonów.
O Lorelain też myślę i szkoda,że do niej nr nie mamy.
Netika gratki ,fajnie,że u Ciebie wszystko ok
Nikolkaa strachu się najadłaś,ale dobrze,że sytuacja opanowana.Po luteinie powinno być lepiej
Paula dobrze,że wychodzicie na prostą
 
też mam swoją kochaną :)
a powiedz mi jak sobie radzisz z sierścią właśnie? też jej tak dużo wyłazi?
moja to niby dachowiec, ale czasem mam wrażenie że się z jakąś rasą wymieszała tyle mam tej sierści. Ja już się w sumie przyzwyczaiłam, ale czasem się martwię jak to będzie przy dzidziusiu
 
aguga mam nr do lorelain ale sie zbieram i zbieram zeby wiadomosc do niej napisac:zawstydzona/y:nawet nie wiem jak zaczac:zawstydzona/y:
krak nr zaraz ci podesle wstawilam juz na grupie w danych kontaktowych bo na fb tez nie podawalam:tak:
najgorzej mi bedzie zniesc to ze w jukeju skan mam 28 marca i gdyby nie wylot do pl to nastepny bede miec pod koniec czerwca polowkowy i tyle:szok: nie wiem jak bym to zniosla pewnie wydala bym kasiore na prywatny skan dla spokoju ducha :zawstydzona/y:
i fakt trzymajmy sie opcji ze brak wiadomosci jest dobra wiadomoscia:tak:
ja dzis tez dzien lenia robie tylko pranie jedno sciagne drugie wstawie zejde po chlebek i mleko do sklepu pod blokiem i zrobie te leniwe pierozki :-D
 
reklama
Do góry