reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

ulala dzięki, już myślałam, że nas choróbsko opuszcza a tu masz dziś w nocy nawrót i znów jesteśmy mega zasmarkani i kaszlemy, siedzimy w domu i marudzimy:-(
Pozdro dla Igorka :-)

Co do pieluch to jak kiedyś pisałam nam pampersy i huggisy bardzo służą, może dlatego, że zmieniam małemu pieluchę bardzo często (bardzo dużo pije) i nie ma czasu się coś odparzyć. A o ile z odparzeniem można sobie poradzić tak z uczuleniem (drobne, gęsto usiane krostki) na pieluchę walczyliśmy ponad miesiąc (na pieluchy dada) i nikomu nie życzę. Właśnie, każdemu pasuje co innego, najważniejsze, że nie żyjemy w PRL-u i każda z nas ma ogromny wybór produktów dla dzieci:tak:
 
reklama
tak sobie patrzylam wczoraj na liste mamus rozpakowanych i o ironio moja mala byla najciezsza a teraz jest najlzejsza :D Haha

Nas odparzylo tez, wczoraj chyba 6?7 ? razy kupke robis i strasznie ja odparzyo, az jej chrostki powychodzily :( Dzis naszczescie tylko 2 kupki dopiero. A pupe jako tako dalo sie podleczyc :)
 
emotion przebiłyście mojego Igorka ?? niewieżę :) ponad 4700 wazyła??


Jakby któras była zainteresowana wózkiem NUNa Pepp mam w w promocyjnej cenie teraz te wózeczki .
 
Igor 4740 ma w książeczce wpisane ja tu z doskoku zagladałam i na listopadówkach bo termin poczatkoWY NA listopad był

ale teraz nie odbiega od innych wagowo ma ok 81 cm wzostu i ok 11,5 kg
 
ulala, a Ty cesarkę miałaś, prawda? bo siłami natura to chyba niemożliwe urodzić takie dużo dzieciatko. Ja też miałam termin na listopad i tam pisałam, teraz je tylko podczytyuę.A te wózki Nuna po prostu są cudowne, nie wiem czy funkcjonalne, ale bardzo ładne. a ty masz jakis sklep z wózkami?
 
Klaczek kolezanki siostra urodzila dziecko 4,900 ... silami natury... /nie powiem ale podobno ja strasznie 'rozjech@lo'U nas na czerwcu 2014 jest tez dziewczyna ktora miala wage urodzeniowa 5600.. mama ja tez silami natury urodzila, dosc szybkoNo moj 'gigancik' /on malego tak do niej mowilam/ teraz 8,900 na roczek, heh
 
reklama
Klaczek ja jestem na listopadówkach na prywatnym na ogólny zaglądam żadziej , cesarke miałam planowaną
raz że dzieco duże a dwa kobiety leczące się nabezpłodność bo o takiej kategorii należę często mją taka opcje proponowną
to jest wskazanie do cesarki .
jesli chodzi o wózki tak prowadze sklep internetowy i dla koleżanek forumowych moge załatwic jakieś
ceny bardzo promocyjne tu nie chodzi o mój zarobek ale jak mam taka możliwość to mogę pomóc .


Paulina - z Misza mamy własnie taka sytuację leżałysmy razem po cesarkach na sali 2 osobowej :) Ignas był taki malutki a Igorwielki a potem Ignas wyprzedził Igorka :)
a teraz chyba sa juz podobnie przynajmniej tak mi sie wydaje .to nie negocjacje tak sobie piszemy:)
 
Do góry